AUTO KING Hakkında

AUTO KING, lider oto bakim ve onarım markasıdır. Mini Onarım ve Mobil Parça Onarım konseptlerini entegre bir şekilde, dünyada ilk defa,  2001 yılında hayata geçirmiş olup, 2011 yılı itibariyle de orta - büyük ölçekli hasar onarımı, oto bakım koruma ve mekanik bakım onarım hizmetlerini bünyesine katmıştır.

120.000 m2 üzerinde kapalı alan ve 52 adet yüksek teknoloji ile donanmış servis merkezlerinde Türkiye, Rusya, Kıbrıs ve Yunanistan’da hizmet veren AUTO KING'in hissedarları arasında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Avrupa Yatırım Fonu (EIF), Alman Kalkınma Bankası (DEG), Hollanda Kalkınma Bankası (FMO) ve Fransa'nın onde gelen emeklilik fonlarından CDC (Caisse des Depots) gibi uluslararası yatırımcılar yer almaktadır.

Hasarlı bir parçayı değiştirmek yerine onarmak ve aracın orijinalliğini azami ölçüde korumak anlayışı üzerine kurulu franchise iş modeli ile 15 yılda 3 milyonu aşkın mutlu müşteriye ulaşarak sigorta sektörüne ve ülke ekonomisine 1 milyar lirayı aşkın tasarruf sağlamıştır. AUTO KING, TSE 13168 Hizmet Yeterlilik Belgesi ve  ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde sunduğu hizmetleri ile %99 müşteri memnuniyetine ulaşmıştır. 

Kalite Politikası

AUTO KING Hakkında