Boya Mükemmelleştirme ve Ceramic Ultra Boya Koruma

2. el/kullanılmış araçlara uygulanan bir ceramic boya koruma işlemidir. Bu tür araçlarda ceramic ürününü uygulamak için araç yüzeyinin temizlenmesi gerekmektedir. Bunun için eski araçlara önce boya mükemmelleştirme ardından ceramic ultra boya koruma işlemi uygulanmaktadır.

AUTO KING Ceramic Ultra Boya Koruma ürününün faydaları:

⇰     Boya Koruma:

  • Araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak, yıllar boyunca aşınmasını, yüzeysel oksidasyon sebebiyle renk atmasını, bozulmasını engeller.
  • Güneşin UV ışınları sayesinde araç yüzeyinde oluşturulan koruma kalkanını kemikleştirir.
  • Araç yüzeyindeki gözeneklere gelişi güzel yerleşen ve birkaç aylık ömrü olan diğer wax, silikon veya teflon bazlı boya koruma ürünlerinin aksine, yüzeyin gözeneklerinin en derin noktalarına dek nüfuz ederek yüzey ile çapraz bağda, düzgün satıhlı mikro kaplama oluşturur.
  • Gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri ile aşınmaz, çatlamaz, soyulmaz, dökülmez ve sararmaz.

⇰     Temiz ve Kir Tutmaz Yüzey:

  • Araç yüzeyinde oluşan anti-statik yüzey; çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi tüm çevresel aşındırıcıların yüzeyde tutunmasını önlediği için aracın kolayca temizlenmesine ve hep temiz kalabilmesine olanak sağlar, böylece yeni ve parlak görünümü korur.

⇰     Parlaklık:

  • Gelişmiş rakipsiz parlaklığın sürekliliğini sağlayıcı hem son derece sert hem de elastiki bileşenlerin oluşturduğu seramiğimsi matrisler, oluşan kalkanın darbeler karşısında esnemesine, oluşan çiziklerin etrafının sarılarak güneş ışığı gibi ısı kaynağı yardımı ile tekrar eski düz şeklini almasına olanak verir.

⇰     Kalıcılık:

  • Polimer ve nano partiküllerin mikroskobik düzeydeki matrisinin, tüm çevresel aşındırıcılara karşı geliştirdiği derinlemesine parlaklıktaki araç yüzeyine, yıllar boyu koruma sağlar. Devam eden koruma için özel temizleyiciler veya özel parlatma, vakslama uygulamaları gerektirmez.

⇰     Yenileme:

  • Araç yüzeyinin üst katmanındaki çizilmelere karşı "kendi kendine güneş ışığı ile iyileşme" özelliğine sahiptir. Küçük çizikler ısıyla kaybolur, araç kendini yeniler.

Boya Mükemmelleştirme ve Ceramic Ultra Boya Koruma
: