Hızlı
Randevu

Haberler

Auto KingHaberler
haber
16 Ocak
2020Auto King ile Gulf Sigorta 'Mini Onarım Hizmeti'ni yeniledi

Auto King ile Gulf Sigorta, “Mini Onarım Hizmeti” anlaşmasını yenileyerek iş birliklerini güçlendirdi. İki şirket arasında yenilenen anlaşma kapsamında Auto King, mini onarım hizmeti kapsayan paketiyle Gulf Sigorta müşterilerine hasarsızlıklarını bozdurmadan hizmet vermeye devam edecek.

gulf sigorta Onarım

“Mini Onarım” anlaşmasını yenilendi

Ayrıca Auto King ile Gulf SigortaAkıllı Onarım Hizmeti  adı altında bir projeyi 15 Nisan 2016 tarihinde hayata geçirmişti. Proje kapsamında Auto King,  yılda ortalama 2 bin aracın onarımını gerçekleştirdi. Proje Gulf Sigorta sahiplerine; sınırsız ikame hakkı, hasarsızlık koruma ve vale hizmeti gibi olanaklar da tanıyor.

“İşbirliğimizin devamı bizi mutlu ediyor”

Gulf Sigorta ile yenilenen iş birliğine ilişkin açıklamada bulunan Auto King Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Erkan Kıraç; “Auto King olarak Gulf Sigorta ile iş birliğimizin devam etmesi bizi oldukça mutlu ediyor. Mini onarım hizmeti kapsayan paketimizle Gulf müşterilerine hasarsızlıklarını bozdurmadan hizmet vereceğiz. Tabii ki biz Auto King olarak,  sigorta kanalında sürdürülebilir bir büyümeyle yolumuza devam etmek için çalışıyoruz” dedi.


Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.