AUTO KING Hakkında

AUTO KING, lider oto bakım ve onarım markasıdır. Mini Onarım ve Mobil Parça Onarım konseptlerini entegre bir şekilde, dünyada ilk defa, 2001 yılında hayata geçirmiş olup, 2011 yılı itibariyle orta ve büyük ölçekli hasar onarımı, oto bakım koruma ve mekanik bakım onarım hizmetlerini bünyesine katmıştır.

120.000 m2 üzerinde kapalı alan ve 52 adet yüksek teknoloji ile donanmış servis merkezlerinde Türkiye, Rusya, Kıbrıs ve Yunanistan’da hizmet veren AUTO KING'in hisselerinin tamamı Hollanda menşeli bir holding şirketi olan General Automotive Services B.V.’ye aittir. General Automotive Services B.V. Türkiye ve Doğu Avrupa’nın önde gelen özel sermaye girişim şirketlerinden Pera Capital Partners ve EMF Capital Partners tarafından yönetilmektedir.

Hasarlı bir parçayı değiştirmek yerine onarmak ve aracın orijinalliğini azami ölçüde korumak anlayışı üzerine kurulu franchise iş modeli ile 15 yılda 3 milyonu aşkın mutlu müşteriye ulaşarak sigorta sektörüne ve ülke ekonomisine 1 milyar lirayı aşkın tasarruf sağlamıştır. AUTO KING, TSE 13168 Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde sunduğu hizmetleri ile %99 müşteri memnuniyetine ulaşmıştır.

Kalite Politikası

Bilgi Toplumu Hizmetleri

AUTO KING Hakkında