AUTO KING Yönetim Ekibi

Ertuğrul Bul

Genel Müdür (CEO)


1967 Erzurum doğumlu olan Ertuğrul Bul, 1988 yılında A.Ü. SBF Kamu Yönetimi bölümünü tamamladıktan sonra, ODTÜ Bölge Planlama Bölümünde master hazırlık eğitimi aldı. 1991’de T.C. Ziraat Bankası Bankacılık ve Sigortacılık Okulu’nun ikinci ve Sigortacılık bölümünün ilk mezunu olarak bir yıllık sigortacılık eğitimini tamamladı. Kariyerine Ziraat Bankasında başlayan Bul, sigorta sektöründe uzun yıllar çalıştı. 2018 Ağustos ayı itibariyle AUTO KING’te Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir.

 
     
     
     

Aşkın Altıncı

Operasyon Genel Müdür Yardımcısı (COO)


Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Altıncı, 1994 yılında iş hayatına Garanti Bankası’nda Müfettiş olarak başladı. Daha sonra İnceleme Müfettişi, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı ve Şube Müdürlüğü görevleriyle kariyerine devam eden Aşkın Altıncı, 2009 yılından bu yana DRD Filo Kiralama şirketinde Operasyon Direktörüydü. Eylül 2018 tarihi itibari ile AUTO KING'de Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam ediyor.

 
     
     
     

Alper Erdinç

Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (Head of Sales & CMO)

ODTÜ İstatistik Bölümü’nden mezun olan Erdinç, kariyerine 1999 yılında Garanti Sigorta’da başladı. Garanti Sigorta'da Pazarlama, Kurumsal İş ve Performans Geliştirme departmanında çeşitli görev ve sorumluluklar üstlendi.
2005 -2008 yıllarında TEB Sigorta’da Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Alper Erdinç, değişim sürecinde önemli sorumluluklar üstlenmiştir. Zurich Sigorta’nın şirketi satın alması sonrasında da görevine Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etti.
2011 yılında BNP Paribas Cardif Emeklilik şirketine geçen Alper Erdinç, bu şirkette de sırası ile banka ve acente kanalının yeniden yapılandırmasını gerçekleştirdi.
2015 yılında NN Hayat ve Emeklilik şirketinde satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Erdinç, şu AUTO KING’te Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor.