Hızlı
Randevu

Detaylı İç Temizlik

Auto King Boya Koruma ve Bakım Detaylı İç Temizlik

Detaylı İç Temizlik

Detaylı İç Temizlik Nedir?

Gün içerisinde sıklıkla zaman geçirilen otomobillerin iç temizliği oldukça önemlidir. Aracın içerisinde zamanla toz ve bakteriler birikir. Biriken toz ve bakteriler seyir halindeki aracın içerisinde herkesin sağlığını olumsuz etkileyebilir. Yolcu ve sürücülerin sağlığı açısından sıklıkla kullanılan araç içinin detaylı temizliği oldukça önemlidir. 

Oto detaylı iç temizlik otomobilin tüm iç aksamlarının detaylı bir şekilde, alanında profesyonel bir ekip tarafından yapılması işlemidir. Aracın iç döşemeleri, koltuk döşemeleri, tava ve ön panel olmak üzere tüm yüzeylerin detaylı temizliği özel temizleyiciler kullanılarak yapılmaktadır. Araç içi detaylı temizlik hizmeti ile sağlıklı bir yolculuk mümkün olur.

Her gün klimada biriken tozlar, aracın içerisine kıyafet ve ayakkabılar ile getirilen kir ve bakteriler şoför ve yolcuların soluduğu havaya karışır. Özellikle evcil hayvanı olan kişiler için araç içerisindeki hijyene özen göstermek önemlidir. Astımı ve kronik hastalığı olan kişilerin sağlığı açısından da sıklıkla detaylı araç temizliği yaptırmak önemlidir.

Oto klimaları aracın içindeki ve dışındaki havayı filtreleyerek araç içerisinde vermekte ve aracın içini ısıtmakta veya soğutmaktadır. Araç klimaları zamanla toz ve bakterileri hapsederek sağlığı olumsuz etkileyebilmektedir. Bu nedenle detaylı iç temizlik dışında da sıklıkla oto klima ve bakteri temizliği yaptırmak araç içerisindeki herkesin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Detaylı İç Temizlik Nasıl Yapılır?

AUTO KING yetkili servislerinde alanında uzman ekip ile oto detaylı iç temizlik hizmeti verilmektedir. Araç detaylı temizlik hizmetinde araç içerisinde temas edilen direksiyon, vites, kapı kolları ve ayna gibi sürücü ve yolcuların sürekli temas ettiği yüzeylerin yanı sıra tavan ve koltuk döşemeleri detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Detaylı İç Temizlik Ne Kadar Sürer?

Oto detaylı iç temizlik süresi aracın durumuna göre … saat aralığında değişmektedir.

Son zamanlarda sağlık açısından oldukça önemli olan konulardan bir diğeri de araç içindeki hijyendir. Özellikle çocuklu aileler, kronik hastalığı olan kişiler için araç içerisindeki temizlik oldukça önemlidir. Ancak bir çok alerjik sorun kullanılan temizleyicilerden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle sağlıklı ve konforlu bir yolculuk için ozonla sterilizasyon oldukça etkili bir çözüm haline gelmiştir. Araç temizliği hizmetinin yanı sıra araç içerisindeki rahatsız edici kokulardan kurtulmak için ozonla dezenfeksiyon hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

AUTO KING otomobil ile ilgili tüm ihtiyaçlara yönelik bir çözüm noktası olarak hizmet vermektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübesini, son teknolojiyi içeren hizmet anlayışı ile bir arada sunan AUTO KING verdiği tüm hizmetlerde memnuniyeti ön planda tutmaktadır. 

Üstün kalitedeki hizmeti ile güvenli hizmetin adresi olan AUTO KİNG’te  araç içi temizlik randevusu bir tık uzağınızda. 

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.