Auto King

Hasar Onarımı

Auto King

Araç Hasar Onarımı

AUTO KING her türlü hasar durumlarında hasar onarım ve mini onarım hizmetleri ile araç sahiplerinin yanında olmaya devam etmektedir. Hasar onarım hizmetleriyle ilgili ihtiyaç duyulan her konuda AUTO KING Hasarda Yanınızda. Türkiye’nin her yerinde servis hizmeti bulunan AUTO KING noktalarına ulaşmak artık çok kolay.
Hızlı Servis Randevusu
Hasar Onarımı
Hasar Onarımı

Hasar Onarımı Neleri Kapsar?

Auto King, nitelikli hizmeti ile araç hasarlarına etkili çözümler sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesini kullanarak alanında güvenilir hizmetin tek adresi olmaya devam etmektedir. Son teknolojiyi kullanarak hasar onarım işlemlerinde fark yaratan hizmet sunmaktadır.

Hasar Onarımı için Neden Auto King?

  • Kasko poliçesi hasarsızlık indirimi bozulmadan AUTO KING tarafından 2 yıl ulusal Kaporta ve Boya onarım garantisi.
  • Hasarların lokal boya yöntemi ile yapılması sayesinde araç orjinalliğinin korunması sağlanır.
  • AUTO KING mini onarım hizmeti kapsamı dışında kalan hasarlar oluştuğunda hasar onarımını sigorta müşterilerine özel %30’a varan VIP indirimi ile en düşük maliyet ile yapılmasını sağlamaktadır.
Hızlı Servis Randevusu

Hasar Onarımı Hizmetinde Neler Var?

Arabanızın hasarlarının tamir edilmesi için sağladığımız hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.
Hasar Onarımı

Hasar Onarım Hizmetlerimiz

Hasarlarını tamir ediyor, aracınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

Araç Hasar Onarımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hangi sigorta şirketleri ile anlaşmanız var?
Anlaşmalı sigorta şirketlerimiz için ‘’Anlaşmalı Sigorta Şirketleri’’ sayfamıza bakabilir veya +90 (850) 333 54 64 numaralı çağrı merkezimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
Dolu hasarlarını tamir ediyor musunuz?
İklim şartlarına bağlı olarak gerçekleşebilen ve aniden ortaya çıkabilen dolu yağışları, araçların kaportasında hasarlara neden olabilir. Dolu yağışı hasarlarını son teknoloji araç ve gereçlerden faydalanarak yapılan boyasız kaporta göçük düzeltme tekniği ile tamir ediyoruz. Böylelikle çok daha düşük maliyet ve kısa zamanda aracınızın dış görünümü eski haline getiriyoruz. Aracın orijinalliği bozulmadan dolu hasarlarını onarıyoruz.
Dolu hasarı mini onarım olarak değerlendirilir mi?
Evet, kasko poliçelerinin tamamında dolu hasarlarına karşı düzeltme yer almaktadır. Dolu hasarı dosya açılarak hasar kapsamında yapılmaktadır. Dolu hasarı düzeltme hizmetimizde boyasız kaporta göçük düzeltme tekniğini kullanmakta, aracınızın kaporta aksamları üzerinde meydana gelen ve boyanın zarar görmediği göçükleri, aracın orijinal görünümüne zarar vermeden düzeltmekteyiz.
Çekici hizmetiniz bulunmakta mıdır?
Anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketleri ile irtibata geçerek aracınızın Auto King servislerine çekilmesini sağlayabilirsiniz.
İkame araç temin ediyor musunuz?
Kasko anlaşmanız kapsamında ikame araç talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayıp, detaylı bilgi alabilirsiniz: +90 (850) 333 54 64