Auto King

Mini Onarım

Auto King

Mini Onarım Hizmeti

Otomobillerin kasko sigortalarında belirtilen limitler dahilinde, aracın kasko poliçesi hasarsızlık indirim oranı bozulmadan yapılan düzeltmelere mini onarım denir.

Türkiye geneli 50+ araç servisimizde mini onarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi isterseniz bizleri arayabilirsiniz.

Hızlı Servis Randevusu
Mini Onarım
Mini Onarım

Mini Onarım Neleri Kapsar?

Mini Onarım; araçların kaporta, boya, iç döşeme, plastik tampon, ön cam gibi hasarlı parçaları üzerinde belirli ölçü ve limitler dahilinde, sigortalının ücret ödemediği ve poliçenin hasarsızlık indirimini etkilemeyen özel bir hizmet paketidir.

Mini Onarım için Neden Auto King?

  • Kasko poliçesi hasarsızlık indirimi bozulmadan AUTO KING tarafından 2 yıl ulusal Kaporta ve Boya onarım garantisi.
  • Hasarların lokal boya yöntemi ile yapılması sayesinde araç orjinalliğinin korunması sağlanır.
  • AUTO KING mini onarım hizmeti kapsamı dışında kalan hasarlar oluştuğunda hasar onarımını sigorta müşterilerine özel %30’a varan VIP indirimi ile en düşük maliyet ile yapılmasını sağlamaktadır.
Hızlı Servis Randevusu

Mini Onarım Hizmetinde Neler Var?

Sigorta Mini onarım teminatı kapsamında kasko hasarsızlık indirimi bozulmadan alınabilecek hizmetler:
Mini Onarım

Mini Onarım Nasıl Yapılır?

Sigorta Mini onarım teminatı kapsamında kasko hasarsızlık indirimi bozulmadan alınabilecek hizmetler;

Mini Onarım Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cam onarımı yapılıyor mu?
İstatistiksel olarak araç cam kırığı sorunlarının yaklaşık %80-85’i tamir edilebilmektedir. Cam kırık ve çatlaklarının vuku bulduktan kısa bir süre içerisinde tamir edilmesi oto cam tamiri başarı oranını önemli ölçüde arttırır. Ön camlarda meydana gelen yürümemiş yıldız şeklinde tabir ettiğimiz 5cm’ye kadar olan cam çatlaklarında iyileştirme yapılabilmektedir.
Mini onarım süresi ne kadar?
Araçtaki onarım yapılacak bölge ve hasar boyutuna göre süre değişmektedir. En net bilgi, araç servise geldiğinde hasar danışmanımız tarafından verilir.
Boyasız göçük düzeltme işlemi sonrası araçta değer kaybı oluşur mu?
Boyasız kaporta göçük düzeltme işlemi, aracın kaporta aksamları üzerinde meydana gelen ve boyanın zarar görmediği durumlardaki hasarların, geleneksel yöntemler olan kaporta düzeltme ve boya uygulaması yapılmadan giderilmesidir. Küçük ve büyük ölçekli park hasarları , aracın orijinal boyasına zarar vermediği takdirde, özel onarım teknikleri ile düzeltilerek eski haline getirilir. Dolayısıyla boyada zarar oluşmamışsa araçta değer kaybı oluşmaz.
Döşeme tamiri yapılıyor mu?
İç döşeme onarım hizmeti, oto iç döşeme malzemelerinden plastik, deri, vinleks, kumaş, halı, kaplı aksamları üzerinde sigara yanığı, çizik, yırtık, kopuk (plastik aksam) vs. gibi hasarların, hasarlı parça değiştirilmeden, çoğu zaman tamir sonrası fark edilmeyecek şekilde gerçekleştirilen mini onarım tekniğidir. Deri koltukta 5 cm çapa kadar yama yapılıp boyanmakta; kumaş koltukta ise sadece 1- 1.5 cm’ye kadar sigara yanığı kumaş tozu ile dolgu işlemi yapılarak onarılmaktadır.
Lastik değişimi yapılır mı?
Lastik değişimi işlemi yapılmamaktadır.
Mini onarım tramerden etkilenir mi?
Mini onarım hizmeti almış olan araçlar, poliçe onarım sonundaki işlem sonucunda kaza tamiri olarak değerlendirilmez, tramere herhangi bir şekilde kayıt ve giriş yapılmaz. Tramer kayıt bilgisini sigorta şirketinden öğrenebilisiniz.
Auto King servislerinde vale hizmeti var mı?
İstanbul ve İzmir servislerimiz için vale hizmeti verilmektedir. Ücret bilgisi için servisimizden bilgi alabilirsiniz.
Tampon onarımı değer kaybına sebep olur mu?
Plastik parça onarımları kapsamında işlem gören tamponlardaki onarımlar değer kaybına sebep olmaz.
Hangi sigorta şirketleri ile anlaşmanız var?
Web sitemizden veya çağrı merkezimizden anlaşma içeriklerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Mini onarım randevusu nasıl alabilirim?
Kasko poliçeniz ile birlikte web sitemizdeki randevu talep formunu doldurabilir veya çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.