Auto King

Hakkımızda

Auto King

Garantili Servis Hizmetleri

Oto bakım ve onarım sektöründe 21 yıldan fazla deneyime sahip olan Auto King, 2001 yılında Mini Onarım ve Mobil Parça Onarım konseptlerini hayata geçirerek dünya çapında bir ilki gerçekleştirdi.

Geniş bayi ağı sayesinde 42 il ve 48 servis merkezi ile milyonlarca müşteriye hizmet sunan Auto King, orijinalliği koruma prensibiyle hasarlı parçaları onarmayı tercih ederek ülke ekonomisine de katkıda bulunuyor.

Tüm onarım işlemlerinde 2 yıl işçilik garantisi sunan Auto King, TSE 13168 Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde faaliyetlerini yürüterek %99 müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Servis Hizmetlerimiz
Hakkımızda
Auto King

Güvenilir Oto Ekspertiz Hizmetleri

Auto King olarak sektörde 20 yılı aşkın süredir verdiğimiz oto bakım, onarım ve mekanik bakım hizmetlerine 2021 yılının son çeyreğinde hayata geçirdiğimiz Auto King Oto Ekspertiz ile bir yenisini daha ekledik.

Sektörde uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ve deneyimimiz ile güvenilir ve tarafsız ekspertiz anlayışını tüm servis noktalarımızda sunmaktayız.

Son teknoloji ekipmanlar ve sertifikalı uzman personellerimiz ile doğru ve güvenilir ekspertiz ağımız ve iş ortaklarımız ile hizmetinizdeyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz garantili ekspertiz raporu sayesinde ikinci el araç alımı satımı yaparken yaşanabilecek tüm sorunlarda müşterilerimizin yanındayız.

TÜV, TSE ve ISO 9001 Belgelerine sahip ekspertiz noktalarımızda tarafsız ve güvenilir olarak yanınızdayız.

Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz
Hakkımızda
Auto King

AUTO KING

Auto King Servis
Beken Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mersis: 0161037409900011

Auto King Oto Ekspertiz
AutoKing Ekspertiz A.Ş
Mersis: 0103134070500001

Bize Ulaşın
Hakkımızda