Mobil Parça Onarımı

Auto KingMobil Onarım

Mobil Parça Onarım Hizmeti

Otomobillerin kasko sigortalarında belirtilen limitler dahilinde, aracın kasko poliçesi hasarsızlık indirim oranı bozulmadan yapılan düzeltmelere mini onarım denir. Mini Onarım; araçların kaporta, boya, iç döşeme, plastik tampon, ön cam gibi hasarlı parçaları üzerinde belirli ölçü ve limitler dahilinde, sigortalının ücret ödemediği ve poliçenin hasarsızlık indirimini etkilemeyen özel bir hizmet paketidir. Araç üzerindeki tüm parçalarda yol ve kullanım şartlarına bağlı olarak meydana gelen kırılma, ezilme, çizilme, bozulma, aşınma ve yıpranma gibi hasarların, AUTO KING mobil parça servislerinde özel onarım teknikleri ile onarılması işlemidir. Onaralım değiştirmeyelim ilkesi ile hareket eden AUTO KING, sektördeki 20 yıllık tecrübesini, parça onarım tekniklerinde sürekli ARGE ve inovasyon faaliyetleri ile desteklemektedir. Böylelikle araç sahiplerine %90 oranında ekonomik tasarruf sağlamasının yanı sıra parçaların tekrar ekonomiye kazandırılmasıyla, ülkemizdeki cari açığın kapanması yönünde de büyük katkı vermektedir. AUTO KING mini onarım hizmeti kapsamı dışında kalan hasarlar oluştuğunda hasar onarımını sigorta müşterilerine özel %30’a varan VIP indirimi ile en düşük maliyet ile yapılmasını sağlamaktadır.

AUTO KING Mobil Parça işlemi, sigorta şirketleri ve otomotiv tamir firmalarından elektronik hasar ihbar sistemi üzerinden oluşturulan taleple başlamaktadır. Elektronik hasar işletim sistemi ile AUTO KING işletim sistemi olan AKIS entegre edilerek ihbarların AUTO KING işletim sistemine düşmesi sağlanır AUTO KING işletim sistemi üzerinde parça ihbarının onarım servislerinden teslim alınması, Parçanın AUTO KING onarım servis merkezlerimize getirilmesi, Parça üzerinde hasar tespitinin yapılması, Onarım kararı verilen parçaların ilgili uzman teknisyene görevlendirilmesi, Onarım sonrası parçanın kalite kontrol aşamasından geçirilmesi Onarılan parçanın tekrar aracın bulunduğu onarım tamir servislerine, garanti kapsamı altında sorunsuz olarak teslimatının gerçekleştirilmesi ile süreç sonuçlandırılır.

Sektörde dijitalleşmenin de öncüsü olan AUTO KING, mobil parça ihbarının alınmasından teslimatına kadar tüm onarım süreçlerinde barkod okutularak elektronik takip sistemi hizmeti ile parçanın durumunu, hangi aşamada olduğunu, ne zaman teslim edildiğini, anlık olarak görülmesini sağlayarak iş birliği yaptığı ortaklarına ve kullanıcılarına büyük kolaylık sunmaktadır.

Hızlı
Randevu Al
Randevu Al
Mobil Parça Onarımı Hakkında
Merak Edilenler

Mobil Parça Onarımı Anlaşmalı
Sigorta Şirketleri

Tümü

Güncel kampanyalar

AUTO KING hizmetlerine ait kampanyalar hakkında detaylı alabilirsiniz.

Petrol Ofisi Mobil Uygulamasina Ozel Indirimler

Petrol Ofisi Mobil Uygulamasına Özel İndirimler

Kusursuz Tampon Kampanyasi

Kusursuz Tampon Kampanyası

Seramik Kaplama'da Indirim

Seramik Kaplama'da %20 İndirim

Auto King Ekspertiz'den Online Ödemelere Özel İndirim!

Auto King Ekspertiz'den Online Ödemelere Özel İndirim!

Auto King Hopi Kampanyasi

Auto King Hopi Kampanyası

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.