Auto King

Kocaeli Darıca Oto Ekspertiz

Auto King

Kocaeli Darıca Oto Ekspertiz

Kocaeli Darıca Oto Ekspertiz olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla çalışıyoruz. Ekspertiz sürecimiz, modern ekipmanlarımız ve uzman kadromuz sayesinde güvenilir ve detaylı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Araç sahiplerine ve alıcılarına en doğru bilgiyi sağlayarak, güvenilir araç ticareti yapmalarına destek oluyoruz.
Hızlı Randevu Al Yol Tarifi Al
Kocaeli Darıca Oto Ekspertiz

Randevu Al

Arabanızı ustasına emanet edin. Randevu almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Ekibimiz sizlerle kısa sürede iletişime geçecektir.

Güvenlik Kodu
Kocaeli Darıca Oto Ekspertiz
Kocaeli Darıca Oto Ekspertiz
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 08:30 - 18:00
Kocaeli Darıca Oto Ekspertiz

Ekspertiz merkezimizde sunduğumuz hizmetler nelerdir?

Araç alım satımı esnasında ihtiyacınız olan tüm ekspertiz hizmetlerini size sağlamaktayız.

Boya kaporta kontrol, motor mekanik kontroller, lift üzeri alt mekanik kontrolleri, OBD elektronik kontroller, test hattında fren, süspansiyon kontrolü, iç aksam ve fonksiyon kontrolleri, dış aksam ve fonksiyon kontrolleri, dyno motor performans testi, tramer sorgusu, conta yanık (CO2) testi, borç sorgusu, değişen sorgusu, kilometre sorgusu, hava yastığı kontrolleri ve diğer onlarca farklı test ile aracınıza dair detaylı bir rapor sunuyoruz.

Her marka ve model araba için ekspertiz hizmeti veriliyor mu?

Arabanızın marka ve modeli fark etmeksizin bize emanet edebilirsiniz. Her türlü araba için oto ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır.

Oto ekspertiz fiyatları ne kadar? Ekspertiz paketleriniz var mı?

Sunduğumuz oto ekspertiz paketleri ile aracınızın ihtiyacı olan testleri yaptırabilir, kazançlı çıkabilirsiniz. Auto King avantajlı ekspertiz paketleri sayfasını ziyaret ederek tüm ekspertiz paketlerimizi ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

En yakın oto ekspertiz merkezi nerede?

Merkezi konumumuz ile size bir adım uzaktayız. Araç ekspertiz lokasyonumuza sayfamızdan erişebilir, yol tarifi alarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kocaeli Darıca Oto Ekspertiz

İletişim Bilgileri

Osmangazi Mah. Atatürk Cad. No: 267/A Darıca / Kocaeli

Oto ekspertiz ne kadar sürer?

Oto ekspertiz süresi aracın durumuna, yapılacak işleme ve servisin yoğunluk durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama olarak bir arabanın testi başladıktan sonra 30 dakika ile 1 saat arasında ekspertiz raporunuz hazır hale gelmektedir.

Oto ekspertiz için neden Auto King?

TSE 13805 hizmet yeterlilik belgesine sahip Auto King Oto Ekspertiz bayileri, tüm müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılan incelemelerimiz, sertifikalı uzman personellerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. TSE onaylı Auto King Oto Ekspertiz raporunuz sayesinde yeni aracınızı gönlünüz rahat bir şekilde teslim alabilirsiniz.

En bilinir oto ekspertiz neden Auto King?

Bağımsız araştırma kuruluşları tarafından yapılan incelemelerde en bilinir ekspertiz merkezi seçilen Auto King, araba almak veya aracını satmak isteyen herkese sunduğu oto ekspertiz hizmetinde güvenilir, tarafsız ve TSE belgeli oto ekspertiz raporları sunmaktadır.

Bekleme ve dinlenme alanınız mevcut mu?

Aracınızın ekspertizi profesyonel ekiplerimizce yapılırken siz de servis merkezimizin konforlu bekleme alanında vakit geçirebilir, rahatça çayınızı kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Kocaeli Darıca Oto Ekspertiz

Kocaeli Darıca Oto Ekspertiz Lokasyonu