Hızlı
Randevu

Konya Selçuklu Oto Servis

Horozluhan Mah Anadolu Sanayi Sitesi Ulus Sok. no : 14 / B Selçuklu / Konya

(0332) 251 11 51

(0332) 251 22 88

konya@autoking.com.trYol tarifi al

Konya Oto Servis

Konya’da oto servis alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlere AUTO KING ayrıcalığı ile ulaşmak mümkün. Aracının performansını ilk günkü gibi sürdürmek ve güvenli bir yolculuk için araç servis alanında kaliteli hizmet oldukça önemlidir. AUTO KING kalitesiyle sunulan tüm hizmetler alanında uzman bir ekip ile yüksek teknolojik standartlarda müşterilerine sunulmaktadır.

Motor Yağı ve Yağ Filtresi Değişimi

Konya’da motor yağı değişimi ve yağ filtresi değişimi hizmetini güvenilir bir oto servisinden almak çok önemlidir. Otomobilin en hayati fonksiyonu olan motor için yapılacak işlemin güvenilirliği ve kullanılacak ürünün kalitesi çok önemlidir. Bu nedene motor yağ ve yağ filtresi değişim hizmetleri için alanında uzman bir ekip ile kaliteli malzemeler kullanan AUTO KING Konya Oto Servis noktasına gelebilirsiniz.

Konya’da Güvenilir Motor Arıza Tespit Hizmeti

Günümüz teknolojilerinde otomobilin tüm aksamları elektronik olarak çalışmaktadır. Otomobilde elektronik sistem ile birlikte faaliyet gösteren, kontrol üniteleri bulunmaktadır. Aracın elektronik sistemi üzerinde yapılan ölçüm işlemlerine arıza tespit işlemi denir. Otomobil motorunda yer alan arızalar diyagnostik ile ölçülmektedir. AUTO KING motor arıza tespit hizmetlerinde son teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Motor arıza tespiti online randevu sistemi üzerinden size uygun gün ve saatte AUTO KING noktalarına gelebilirsiniz.

Konya Oto Ekspertiz Hizmetleri

AUTO KING Konya oto ekspertiz hizmeti ile sürücülerin bu alanda ihtiyaçlarını yüksek teknolojik araçlar kullanarak karşılamaktadır. Aracın tüm kaporta ve mekanik sistemlerindeki arıza ve parça değişimlerini kontrol etmektedir. Böylece aracın 2. el satışında tarafların mağduriyetinin önüne geçmek ve otomobilin değerinin net bir şekilde belirlenmesi hedeflenir.

AUTO KING ekspertiz hizmeti kapsamında motor test - dyno, fren test cihazı ile ölçüm, amortisör test, play dedektör ile mafsal boşlukları testi, yana kayma testi, boya kaporta testi, arıza tespit cihazı ile ölçüm, OBD cihazı (diagnose) ile obd beyin testi başta olmak üzere aracın tüm noktalarında kontroller yapılmaktadır. AUTO KING uzmanlığı ve güvenilir hizmeti ile araç ekspertiz hizmetlerinde de sürücülerin daima yanındadır.

AUTO KING farkıyla oto ekspertiz online randevu sisteminden randevu oluşturmak çok kolay. Zaman kaybetmeden aracınızı ilgilendiren tüm konularda ihtiyaç duyduğunuz mini onarım, hasar onarım, oto bakım ve oto mekanik hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 

AUTO KING oto bakım servisi alanındaki hizmetlerini eğitimli ekibi sayesinde üst düzey uzmanlıkla sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesinden sayesinde profesyonel yaklaşımını, teknoloji ile harmanlayarak sürücülere sunmaktadır. AUTO KING üst düzey kalitedeki hizmetlerin Türkiye’de yaklaşık 47 il ve 56 servis noktasında yüksek teknoloji ve kalite standartlarında verilmesini sağlar.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.