Hızlı
Randevu

Oto Döşeme Tamiri

Auto King Mini Onarım Oto Döşeme Tamiri

Oto Döşeme Tamiri

İç döşeme onarım hizmeti, oto iç döşeme malzemelerinden plastik, deri, vinleks, kumaş, halı, kaplı aksamları üzerinde sigara yanığı, çizik, yırtık, kopuk (plastik aksam) vs. gibi hasarların, hasarlı parça değiştirilmeden, çoğu zaman tamir sonrası fark edilmeyecek şekilde gerçekleştirilen mini onarım tekniğidir.

İç Döşeme Tamiri Nasıl Yapılır?

Plastik, Deri ve Vinleks yüzeylerde kılcal yüzey desenleri araç tip ve donanımlarına göre farklılık göstermesine rağmen, geliştirilen özel onarım teknikleri sayesinde orijinal yüzey deseni ile ayırt edilemeyecek nitelikte başarı sağlamaktadır.

Otomobil kumaşında hasar veya aracın zemin halısında yıpranma gibi hasarlarda onarım yapılabilmektedir. Aracın kumaşındaki orjinal malzeme yapısı ve özellikleri analiz edilerek, aynı orijinal malzeme ve renge göre hasarlı bölgeye uygulama yapılır. Bu sayede araçta görsel, estetik eksiklikler nedeniyle oluşacak değer kayıpları engellenmiş olur. Böylece aracın ikinci el satışında değer kaybının önüne geçilebilir.

Hangi Oto Döşeme Hasarları Tamir Edilebilir?

Araç içi sigara yanığı gibi geri dönüşü zor olabilen hasarlarda dahi araç döşeme tamiri yapılabilmektedir. Oto deri koltukta yırtık titizlikle temiz gerektiren bir hasardır. Aynı zamanda aracın plastik döşemesindeki çizikler de iç döşeme tamir sistemi ile hasarlı parça değiştirilmeden tamir edilebilir. AUTO KING iç döşeme onarım sistemiyle hasarlı parça, değiştirilmeden ve çoğu zaman tamir sonrası farkedilmeyecek şekilde ve azami düzeyde tamir edilir.

AUTO KING Mini Onarım kapsamına giren iç döşeme hasarları;

Kumaş, velur, deri, vinil, plastik, tipi iç döşeme malzemeleri

  • 1 cm çapına kadar oto döşeme sigara yanığı,
  • 5 cm kadar deri, vinleks, kumaş, plastik çizik ve çatlakları
  • 3 cm çapa kadar oto plastik parça kopmaları,

AUTO KING otomobil döşeme tamiri hizmetlerini üst düzey uzmanlıkla sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesinden kaynaklanan uzmanlığını teknoloji ile harmanlayarak sunmaktadır. AUTO KING üst düzey kalitedeki hizmetlerin Türkiye’de yaklaşık 47 il ve 56 servis noktasında yüksek teknoloji ve kalite standartlarında verilmesini sağlar.

AUTO KING farkıyla oto döşeme tamiri online randevu almak çok kolay. Zaman kaybetmeden mini onarım hizmetlerinden ihtiyaç duyduğunuz konuyla ilgili hizmet alabilirsiniz. 

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.