Auto King

Leke Çıkarma

Leke Çıkarma

 

Leke Çıkarma Hizmeti Nedir?

Leke çıkarma hizmeti otomobilin koltuk döşemelerindeki lekeler dâhil olmak üzere, tavan, torpido, kapı iç döşemelerindeki kirleri, taban halısındaki lekeler gibi iç aksamlarında oluşan ve aracın tamamının temizliğini gerektirmeyen araç içi bölgesel temizlik işlemidir. Özellikle araç içinde farklı bölgelerde gıda maddelerinden kaynaklanan lekelenmeler, oto leke çıkarma işlemi ile temizlenmektedir. Koltuk döşemelerindeki zorlu bölgesel lekeler uzun süre temizlenmediğinde kötü kokulara neden olabilir. Bu nedenle iç koltuk döşeme temizliği vakit kaybetmeden yapılmalıdır.

 

Oto Leke Çıkarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Araç koltuğunda lekeler, kapı ve tavan gibi aksamlarındaki döşeme kumaşları ve aracın halısındaki lekeler nüfus ettikleri zemin üzerinden etkin bir şekilde çıkartılırlar. Leke çıkarma işleminde yaklaşık 62 farklı leke cinsi yaklaşık %95 başarıyla çıkartılır. Ancak malzeme içine tamamen nüfus etmiş, uzun süreden beri var olan ve daha önce kimyasal müdahalede bulunulmuş bazı lekelerin, bazı tür kumaş ve halı dokusundan tamamen çıkartılması mümkün olmayabilir. Bir koltuk üzerinde uygulanan leke çıkarma işlemi, kirli bir koltuk yüzeyinin temizlenmesini ve/veya iç süngerinin çıkarılmasını gerektirebilir. Böyle bir durumda leke çıkarma amacıyla yapılan temizleme ve çıkarma/takma işlemi “Mini Onarım” hizmeti kapsamında bedelsiz olarak yapılır. Ancak, üzerinde leke çıkarma işlemi yapılan koltuk dışındaki diğer kirli koltukların temizlenmesi hizmet kapsamı dışındadır.   

Araba koltuğu leke çıkarma uygulamasında sıvı lekeler dahil olmak üzere özellikle ruj lekesi, kan lekesi gibi zorlu lekelerin özelliklerine göre geliştirilmiş formüller AUTO KING güvencesi ile uygulanmaktadır. AUTO KING AR-GE ekibi tarafından onaylanmış kimyasallar ile zorlu lekeler profesyonel olarak temizlenmektedir. Araç leke çıkarma işlemleri birçok durumda özel uygulama gerektirmektedir. Leke çıkarma işlemi kumaş veya döşemenin orijinalliği bozulmadan yapılmalıdır. Deneyimli ekibi sayesinde AUTO KING zorlu lekeleri son teknoloji ile temizlemekte ve hijyen sağlamaktadır. 

Yıllarca kullanıma bağlı olarak veya parça yaşlanması nedeniyle kumaş ve plastiklerde leke gibi görünen ancak tamir gerektiren durumlar da iç döşeme onarımı ile giderilebilir. İç döşeme onarımı ile aracın orijinal görünümünü tekrar kazanmak mümkündür. 

Zaman geçirdiğimiz her ortamda hijyenin öneminin hızla arttığı günümüzde araç içerisinde de temizlik hizmetleri oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. AUTO KING tarafından araç iç ve dış temizliğinde koruma ve bakım hizmetleri kapsamında detaylı iç ve dış temizlik uygulanmaktadır. 

AUTO KING uzun yıllara dayanan tecrübesi ile otomobillerin dış görünüşünün ilk günkü gibi kalmasını sağlamak için mini onarım hizmetleri verir. Bir yandan da oto iç temizlik hizmetleri ile de ihtiyaçlara cevap vermektedir. AUTO KING bilgi ve deneyimini sürekli geliştirdiği teknolojiler ile harmanlayarak kesin sonuç elde etmeyi hedeflemektedir. Araç döşemelerinde inatçı lekeler için geliştirdiği çözümler ile güvenilir hizmet vermektedir.

AUTO KING kalitesiyle leke çıkarma uygulamasına ulaşmak online randevu sistemi ile çok kolay.

 

Oto Leke Çıkarma Uygulaması Ne Kadar Sürer?

AUTO KING leke çıkarma işleminin uygulama süresi 5-15 dk arasında değişmektedir.

Diğer Hizmetler