Hızlı
Randevu

Plastik Tampon ve Parça Onarımı

Auto King Mini Onarım Plastik Tampon ve Parça Onarımı

Plastik Tampon ve Parça Onarımı

Plastik Tampon ve Parça Tamiri Nedir?

AUTO KING Plastik Tampon ve Parça Onarım hizmeti, araçların plastik tamponlarının dış ve iç yüzeylerinde oluşan yırtık, kopuk, çatlak ve çizik gibi deformasyonların garantili olarak onarılmasıdır.

Araçların plastik tamponlarında hafif ve orta şiddetli darbeler sonucu oluşan, tamponunun dış ve iç yüzeylerindeki sıyrık, çatlak, yırtık, kopuk, göçük, deformasyon ve eksik parça gibi tamponun komple değişmesi sonucunu doğuran hasarlar, “AUTO KING Plastik Tampon Tamiri” hizmeti kapsamında know-how içeren onarım teknikleri ve ithal ürünler ile garantili olarak tamir edilir.

Plastik Tampon ve Parça Tamiri’nin Faydaları

Otomobillerin plastik tamponlarında meydana gelen hasarlarda çoğunlukla parçanın yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Ancak bunun yerine hasar tipi ve ölçüsüne göre tamir ve düzeltme işlemleri yapılabilmektedir. Onarım ve düzeltme işlemleri sürücülerin uzun sürecek işlemler nedeniyle vakit kaybetmelerinin önüne geçer. Aynı zamanda alanında uzman kişilerce uygulanan onarım işlemleri parça değişimindeki gibi büyük maliyetlere neden olmaz.

Plastik tampon çizik giderme veya arka tampon göçük düzeltme işlemleri mini onarım hizmetleri kapsamında tamir edilebilmektedir. Aracın orjinalliğini bozmadan otomobil parça değişikliği ya da parça tamiri yapılabilir. Plastik tampon çizik giderme ve göçük düzeltme işlemleri aracın değer kaybına neden olmadan onarılır. Kasko poliçelerinde hasarsızlık oranı bozulmadan yapılabilecek onarımların limitleri açıkça belirtilmektedir. Bu limitler dahilinde kasko bozulmadan tamir işlemi yapılabilmektedir.

AUTO KING otomobilin teknik olarak onarılabilen tüm çizik, yırtık, kopuk ve eksik parçaları ile ilgili hasarları için çözüm imkanı sunmaktadır. Son teknolojiyi kullanan profesyoneller tarafından kaliteli hizmet sunulmaktadır. AUTO KING aracın 2. el satışında değer kaybına uğramadan tamirini mümkün kılar.

Otomobillerin dış aksamlarında zaman zaman bazı ufak hasarlar meydana gelebilmektedir. En çok merak edilen konulardan bir tanesi de araç kaskosu bozulmadan bu hasarların onarımının nasıl yapıldığıdır. Aracın kaportasında meydana gelen ve boyaya zarar vermiş olan boya hasarlı kaporta göçükleri AUTO KING profesyonellerince tamir edilmektedir. Aracın kaportasındaki boyanın zarar görmediği durumlarda ise durum farklıdır. Boyasız kaporta göçükleri onarımı AUTO KING mini onarım hizmetleri kapsamında yapılmaktadır. 

AUTO KING, Mini Onarım tekniklerindeki uzmanlığı ile araç hasarlarına çözüm olmaya devam etmektedir. Gün geçtikçe artan deneyimi ve üst düzey teknolojisi ile gelişen AUTO KING, profesyonel ekibi ile tüm hasarlar için Türkiye’de tek çözüm noktası olarak konumlanmaktadır.

AUTO KING alanında profesyonel kadrosu ile verdiği hizmette kaliteyi ön planda tutar. AUTO KING 2 yıl ulusal garanti kapsamında, ihtiyaç duyulan mini onarım hizmetlerinden faydalanmak artık çok kolay. AUTO KING alanında fark yaratan mini onarım hizmetleri ile Türkiye’de yerleşik 47 il 56 servis merkezinde yüksek teknoloji ve onarım standartlarında hizmet verir.

Plastik tampon ve parça onarımı işlemleriniz için vakit kaybetmeden online randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.