Auto King

Ön Cam Onarımı

Ön Cam Onarımı

 

Ön Cam Tamiri Nedir, Nasıl Yapılır?

Araçların ön camına taş sekmesi ve uçan cisimlerin çarpması gibi dış darbeler sonucu oluşan kırık ve çatlakların ön cam tamir sistemiyle azami düzeyde giderilmesi işlemidir. Mandagözü, yıldız ve kombine tipi olarak adlandırılan kırık ve çatlakların azami düzeyde giderilmesi tekniğine ön cam tamiri denir. Araba camı çatlak tamiri aracın ön cam kırık ve çatlaklarının tamiri için sunulan hizmetlerden bir tanesidir. 

İstatistiksel olarak araç cam kırığı sorunlarının yaklaşık %80-85’i tamir edilebilmektedir. Cam kırık ve çatlaklarının vuku bulduktan kısa bir süre içerisinde tamir edilmesi oto cam tamiri başarı oranını önemli ölçüde artırır.

 

Mini Onarım Hizmeti Kapsamına Giren Ön Cam Hasarları

1 cm çapa kadar her türde ve tipte kırıklar (mandagözü, yıldız, kombine vs.) AUTO KING tarafından otomobilin orijinalliği bozulmadan tamir edilir. 

 

Ön Cam Tamiri Neden Önemlidir?

Araç ön camının komple değişimi zaman ve yüksek maliyet gerektiren bir işlemdir. Oto ön cam çatlak tamiri zamandan tasarruf sağlamanın yanı sıra komple cam değişimi ile kıyaslandığında, sürücülerin yüksek maliyetlerden de tasarruf etmesini sağlar.

Ön cam onarımı sonrasında genellikle vurma noktasında görüşü etkilemeyen, küçük ölçekte bir iz kalabilir. Erken yapılacak araç ön cam çatlak tamiri, çatlağın büyüyerek tüm camın değişmek zorunda kalmasının önüne geçer. Cam kırık ve çatlaklarının oluştuktan kısa bir süre içerisinde tamir ettirilmesi önemlidir. Bu nedenle vakit kaybetmeden ön cam tamiri için AUTO KING noktalarına başvurulması önemlidir. 

Mini Onarım hizmetlerinde kalite oldukça önemlidir. Otomobile uygulanacak işlemlerde uzmanlık gerektiren tamir hizmetlerine AUTO KING farkıyla ulaşmak mümkün. Bilgi ve becerisini kullanarak Türkiye ve dünyada güvenilir bir hizmet sunan AUTO KING aracın orijinalliği bozulmadan tüm hasarlarını onarır. Mini Onarım tekniklerindeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ile AUTO KING araç hasarlarına çözüm olmaya devam etmektedir. Onarım hizmetlerindeki yaklaşımı ile sürücülerin ufak hasarlardan doğan maliyetlerini ve parça değişimi nedeniyle harcadıkları zamanı azaltmayı hedefleyen AUTO KING üst düzey teknolojiyi kullanmaktadır. 

Ön cam onarımı için size en yakın AUTO KING noktasından online randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Diğer Hizmetler