Hızlı
Randevu

AUTO KING Hasarda Yanınızda

Auto King Hasar Onarım AUTO KING Hasarda Yanınızda

AUTO KING Hasarda Yanınızda

Trafik kazası, park halinde çarpma,çarpılma ve aniden yağan dolu sonucu oluşan hasarlarınızda üzülmenize ve dert etmenize gerek yok.

AUTO KING çağrı merkezini (0850 333 54 64) veya en yakın AUTO KING Servis merkezini arayın, sigortanız kapsamında geniş donanımlı ekipman yeterliliğimiz ve teknik kadromuz ile hasarınızı garantili olarak giderelim. Size bir telefon kadar yakınız.

AUTO KING’in anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri kapsamında yapılan onarımlarda; hasar onarım bedeli AUTO KING’e sigorta şirketi tarafından ödenmektedir. Böylece, sigorta şirketi kesintileri hariç, AUTO KING’e herhangi bir ödeme yapmazsınız.

AUTO KING’in anlaşmalı olmadığı sigorta şirketleri nezdinde yapılan onarımlarda ise; AUTO KING’e ödemiş olduğunuz hasar onarım bedelini kendi sigorta şirketinizden alabilirsiniz.

AUTO KING Servis Merkezlerinde yapılan tüm “Hasar Onarımı” işlemleri her türlü işçilik ve malzeme hatasına karşı AUTO KING’in 2 (iki) yıllık ulusal garantisi altındadır. Garanti tanımı hatalı işlemin tekrarını kapsamaktadır.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.