Auto King

Dolu Hasarı Onarımı

Dolu Hasarı Onarımı

 

Bölgesel ve mevsimsel iklim şartlarının neden olduğu dolu yağışları araçların kaporta aksamına zarar verebilmektedir. Ansızın gerçekleşen bu yağışlar otomobil dış yüzeyinin hasar görmesine sebep olabilmektedir. 1 cm çapındaki bir dolu taneciği yaklaşık 10m/sn hız ile yeryüzüne düşer ve araç yüzeylerine zarar verebilir. Küresel iklim şartlarının değişmesi nedeniyle dolu yağışı nedeniyle hasarlar ansızın gerçekleşebilmekte ve önlem almak imkânsız hale gelebilmektedir. AUTO KING, dolu hasarının gerçekleştiği durumlarda otomobillerin değer kaybının önüne geçmektedir. Alanındaki uzmanlığını her türlü hasar durumlarında sürücülerin yanında olmak için kullanan AUTO KING güvenli hizmet sunar.

 

Dolu Hasarları Nasıl Düzeltilir?

Dolu hasarı onarımı boyasız kaporta göçük düzeltme tekniği ile aracın kaporta aksamları üzerinde meydana gelen ve boyanın zarar görmediği göçükleri, aracın orijinal görünümüne zarar vermeden düzelterek eski haline getirir.

Dolu hasarı tamiri işlemi için uygulanan boyasız kaporta göçük düzeltme AUTO KING uzmanlığı ile iki farklı yöntem kullanılarak yapılmaktadır.

Çelik alaşımlı özel uç, kalınlık ve hasarlı bölgelere ulaşabilmek için değişik şekillerdeki özel onarım çubukları ile hasarlı bölgenin masaj yöntemiyle düzeltilmesi.

Yapıştırmalı göçük çektirme sistemi ise araçların özel onarım çubuklar ile arkasına ulaşılamayan tavan direkleri, arka çamurluk ağız kısımları gibi bölgelerdeki hasarların onarılmasında kullanılır.

Her iki uygulama da üst seviyede eğitim ve uzmanlık gerektirir. AUTO KING uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzmanlığı ile son teknoloji çözümleri bir arada sunarak hasar onarımı yapmaktadır. Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme tekniğinin uygulanmasında aracın orijinalliği bozulmaz ve otomobilin ikinci el satışında değer kaybı gerçekleşmez. 

Her mevsimde ve ansızın oluşabilecek dolu yağışlarında aracın en çok etkilenen bölgelerinden biri de ön camdır. Dolu yağışları nedeniyle ön camda meydana gelen dolu hasarları giderme işlemleri kaliteli işçilik ile ön cam tamiri hizmeti kapsamında AUTO KING tarafından sunulmaktadır. 

AUTO KING’te her türlü hasarlarda araç değeri korunarak hem düşük maliyetlerle onarım yapılır hem de zamandan tasarruf edilir. 

Diğer Hizmetler