Hızlı
Randevu

Bayilik Başvurusu

Auto KingBayilik Başvurusu

Bayilik Başvurusu

Bayilik Başvuru Formu

(* işareti olan alanlar zorunludur.)

Başvuru yap

Otonuzun
Estetik Cerrahı !

Auto King Sektöründe Lider ve Uzman Kadrosuyla, Başarıyla Hizmet Vermektedir!

Sektörde 20.yılını dolduran oto bakım ve onarım markası AUTO KING, 2001 yılında, dünyada bir ilk olan “Mini Onarım” ve “Mobil Parça Onarım” konseptlerini hayata geçirdi. “Oto Bakım Koruma” işlemlerinde aktif olarak hizmet sunmaya devam ederken, 2011 yılı itibariyle orta ve büyük ölçekli “hasar onarımı” ve “mekanik bakım onarım” hizmetlerini de bünyesine kattı.

130.000 m² kapalı alanı ve 1.250 çalışanı ile faali yet gösteren şirket, altısı İstanbul’da olmak üzere 47 ilde 57 servisiyle hizmet veriyor. Türkiye’nin yanı sıra Kıbrıs’ta da faaliyet gösteren şirket, hasarlı bir parçayı değiştirmek yerine onarmak ve aracın orijinalliğini azami ölçüde korumak anlayışı üzerine kurulu franchise iş modeli ile 20 yılda 3,5 milyonu aşkın mutlu müşteriye ulaşarak sigorta sektörüne ve ülke ekonomisine 1 milyar lirayı aşkın tasarruf sağladı.

Tüm onarım işlemlerinde 2 yıl işçilik garantisi veren AUTO KING, TSE 13168 Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde sunduğu hizmetleri ile %99 müşteri memnuniyetine ulaştı.

AutoKing
AutoKing
AutoKing
1
3.2M
Müşteriye Hizmet
1
1.5M
Onarılan Araç
1
3.9M
Parça Tamiri
1
49
Yetkili Servis

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.