Auto King

Periyodik Bakım

Auto King

Periyodik Bakım Hizmeti

Tüm Auto King Servis Merkezlerinde sunulan periyodik bakım hizmeti kapsamında yüksek kaliteli parçalar kullanılarak aracınızın filtre ve yağ bakımları yapılır. Aracınızın özelliklerine uygun motor yağı kullanılarak yapılan bakımda aynı zamanda aracınızın yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişimi gerçekleştirilir. Opsiyonel olarak aracınızın kilometresine bağlı olarak yakıt filtresi değişimi önerilebilir. Periyodik bakım hizmeti kapsamında aracınızın fren sistemi, elektrik sistemleri, diğer sıvı ve yağ kontrolleri dahil olmak üzere tüm genel kontrolleri yapılır ve bu şekilde güvenli bir yolculuk yapmanız sağlanır.
Randevu Al
Periyodik Bakım
Periyodik Bakım

Periyodik Bakım Neden Önemlidir?

Periyodik bakım sürüş güvenliği ve aracınızın sağlığı için çok önemlidir. Zamanla aracınızda meydana gelebilecek ufak çaplı arızalar sürücüler fark etmeden büyük arızalara yol açabilir. Aracınızın parçalarının belirli aralıklarla kontrolünün sağlanması, gerekli ayarlamaların yapılması ve arızalı yada eskiyen parçaların değişimi gerekir. Periyodik bakım aralıkları her marka modele göre değişkenlik göstermektedir. Aracınız için doğru periyodik bakım aralıklarına aracınıza ait kullanım kılavuzundan ulaşabilirsiniz. Birçok üretici tarafından her 10.000/15.000 kilometrede bir veya her yıl (hangisi önce ise) aracın periyodik bakımının yapılmasını önerilir.

Periyodik bakımın amacı; araç performansını olabildiğince en iyi durumda muhafaza etmek, büyük arızalara neden olabilecek küçük problemleri yaşanmadan ortadan kaldırmak, aracın kanuni düzenlemelere uygun olarak çalışmasını ve herkes için güvenli bir yolculuk olmasını sağlamaktır. Periyodik bakımların gerçekleştirilmesi ile araçların uzun ömürlü olması, yakıt ekonomisi sağlanması ve daha güvenli çalışması ile ilgili tüm kontroller eğitimli ve deneyimli Auto King servis personeli tarafından yapılmaktadır.

Hızlı Servis Randevusu

Aracınız İçin Güvenilir Servis

AUTO KING Türkiye’de ve dünya çapında 20 yıllık deneyimi ile nitelikli hizmet sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesini kullanarak alanında üstün kalite standartları ile sürücüler için etkili çözümler sunmaktadır. Son teknolojiden faydalanılarak kullanılan teknikler sayesinde alanında fark yaratan AUTO KING, memnuniyeti ön planda tutmaktadır. AUTO KING Periyodik bakım hizmetlerinden yararlanmak için yapılması gereken tek şey en yakın AUTO KING noktalarından online randevu talebi oluşturmak.
Periyodik Bakım