Hızlı
Randevu

Far tamiri

Far Onarımı

Aracın seyir halindeki güvenliğini etkileyen birçok unsur vardır. Otomobilinin yolculuk esnasında görünürlüğünü sağlayan en önemli aksamlarından biri farlardır. Aracın farları gece sürüşü esnasından sürücülerin yolu görmesini sağlamanın yanında, otomobilin karşıdan gelen araçlar tarafından dikkat çekici olmasını da sağlamaktadır.

Farlarda meydana gelebilecek çeşitli hasarların onarımı mümkündür. Kaza sonucu otomobil farlarında meydana gelen kırık, çatlak, çizik ve matlaşma AUTO KING güvencesi ile tamir edilebilmektedir.

Otomobil farlarında kaza sonucu ortaya çıkan hasarlar far lambası veya far lambasını çevreleyen camda meydana gelebilmektedir. Bu hasarlar çeşitli ölçeklerdeki kazalardan kaynaklanabilir. Aynı zamanda dolu yağışları gibi hava koşullarından kaynaklanan olaylar nedeniyle de far camı hasarları oluşabilmektedir. Aracın dış görünümünü olumsuz etkileyen far hasarları aynı zamanda sürücülerin gece görüşünü de olumsuz etkilemektedir.

Araçların farlarında meydana gelen hasarlar aracın dış görünümünü olumsuz etkiler. Matlaşan otomobil farları eskimiş bir görünüme neden olmaktadır. Aracın orjinal görünümünü korumak, ilk günkü gibi temiz ve bakımlı görünmesini sağlamak AUTO KING far onarım hizmeti ile mümkündür.

Otomobil farlarının üretildiği malzemeler çoğunlukla zaman içerisinden tozlanarak matlaşmakta ve renk değiştirmektedir. Bu renk değişimleri aracın farlarının gece görüşünde az ışık vermesine sebep olabilir. Aynı zamanda kirlenen oto farları aracın eski görünmesine neden olabilmektedir. AUTO KING kalite ve güvencesi ile far yüzey temizliği ve parlatma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

AUTO KING otomobil far tamiri hizmetini üst düzey uzmanlıkla sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesinden kaynaklanan uzmanlığını teknoloji ile harmanlayarak sunmaktadır. AUTO KING üst düzey kalitedeki hizmetlerin Türkiye’de yaklaşık 47 il ve 56 servis noktasında yüksek teknoloji ve kalite standartlarında verilmesini sağlar.

AUTO KING farkıyla far onarımı online randevu almak çok kolay. Zaman kaybetmeden aracınızı ilgilendiren tüm konularda ihtiyaç duyduğunuz hizmete ulaşabilirsiniz. Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.