Hızlı
Randevu

Haberler

Auto KingHaberler
haber
16 Ocak
2020Ethica mini onarımda Auto King ile devam ediyor!

İş birliği kapsamında Ethica Sigorta müşterileri için gerçekleştirdikleri işlem adedinin 22 bin olduğunun altını çizen Auto King Satış&Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Erkan Kıraç; Ethica Sigorta’nın kuruluşundan bu güne aynı hizmet kalitesi ve aynı memnuniyet ile hizmet vermeyi

sürdürüyoruz. Kısa bir zamanda Ethica Sigorta müşterileri için mini onarım dışında orta ve büyük ölçekli hasarlarda da hem sigorta şirketinin hem de araç sahiplerinin ihtiyaçlarını en etkin çözüme kavuşturacak yeni projelerimiz olacak” dedi.  

19 sigorta şirketine hizmet veriyor Öte yandan 3.5 milyon sigorta poliçesinde Auto King’in Mini Onarım teminatı bulunduğunu belirten Kıraç; sigorta şirketleri kanalındaki büyüme hedeflerinde emin adımlarla yürüdüklerini aktardı. Kıraç,  “Hali hazırda 19 sigorta şirketi ve müşterisine mini onarım hizmeti sunuyoruz. Güçlü hizmet ağımızlagelecek yıllarda da yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla sigorta sektörüne ve değerli müşterilerimize değer katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.