Auto King

Auto King Servis Ağını Büyütmeye Devam Ediyor

Auto King Servis Ağını Büyütmeye Devam Ediyor
15 Ocak 2020

 

Auto King, sigorta sektöründeki kurumsal müşterilerine ve motorlu taşıt sahiplerine yüksek standartlı hizmet sunmaya devam ediyor.

Yeni açılan Siirt Servis Merkezi ve yenilenen Afyon, Sakarya ve Mersin servis merkezleriyle bugün Türkiye’nin 47 farklı noktasında yer alan Auto King; diğer il ve ilçelere de hizmet vermeyi amaçlıyor.

2 bin 600 metrekare kapalı, bin 200 metrekare açık olmak üzere toplam 3 bin 700 metrekare servis alanına sahip Auto King Mersin Servis Merkezi; uzman teknik personeliyle yeni servis binasında hizmet vermeye başladı.

Auto King Sakarya Servis Merkezi ise 700 metrekare kapalı, 500 metrekare açık olmak üzere toplam bin 200 metrekarelik yenilenen alanıyla araç sahiplerini bekliyor.

Yenilenen Auto King Afyon Servis Merkezi de 2 bin 500 metrekare kapalı, bin 500 metrekare açık alanıyla bölgesindeki tüm araç sahiplerinin bakımını üstlenecek.

Yeni açılan Auto King Siirt Servis Merkezi ise 214 metre kare açık, bin 500 metre kare kapalı olmak üzere toplam bin 714 metrekarelik alanıyla araç sahiplerine hizmet vermeye başladı.

Auto King’in stratejisi

Servis merkezi konusunda belirledikleri strateji doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini ifade eden Auto King Servis ve Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Bülent Şanlı; servislerini çağın ihtiyaçlarına göre yenilediklerini söyledi. Servislerin altyapısını ve parkurlarını güncellediklerinin altını çizen Şanlı; “Yeni lokasyonlarımızda mini onarım, hasar onarım, mekanik bakım ve oto bakım alanlarında hizmet vermeye devam edeceğiz. Hedefimiz her zaman net: Müşterilerimize kolay, kaliteli, güvenilir, ekonomik ve hızlı şekilde hizmet sunmak. Bu bakış açısıyla Mersin, Sakarya, Afyon ve Siirt şubelerimiz özelinde de müşterilerimizin bizden talep ettiği hizmeti onlara en yakın noktadan sunuyoruz” dedi.