HASAR ONARIM HİZMETLERİ

Hasar Onarım Hizmetleri Nelerdir?

  • Mobil Kaza Tespit Tutanağı
  • AUTO KING Dolu Hasarı Onarımı
  • AUTO KING Hasar Hizmetleri
  • Anlaşmalı Sigorta Şirketleri
  • AUTO KING Hasarda Yanınızda!

AUTO KING Onarım Hizmetleri Neleri Kapsar?

Mobil Kaza Tespit Tutanağı

Mobil Kaza Tespit Tutanağı sayesinde sürücüler artık tutanak doldurma işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmektedir. Mobil kaza tutanağı aracılığı ile kaza anında işlemler güvenilir bir yöntem ile hızlı bir şekilde çözümlenmektedir. Böylece mobil tutanak kullanan sürücüler kaza durumlarının çözümünde efektif bir çözüm yolu izlemektedir.

AUTO KING Dolu Hasarı Onarımı

İklim şartlarına bağlı olarak gerçekleşebilen ve aniden ortaya çıkabilen dolu yağışları, araçların kaportasında hasarlara neden olabilir. Dolu yağışı hasarları son teknoloji araç ve gereçlerden faydalanarak yapılan Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme tekniği ile çok daha düşük maliyet ve kısa zamanda araçların dış görünümü eski haline getirilmektedir. Dolu hasarları AUTO KING kalite ve güvencesi ile  aracın orjinalliği bozulmadan dolu hasarları onarılmaktadır.

AUTO KING Hasar Hizmetleri

AUTO KING her türlü hasar durumlarında sürücülere bilgi ve tecrübesi ile destek sağlamaktadır. Hasar onarım hizmetleri çerçevesinde gerekli olabilecek tüm desteği uzman farkıyla bulmak mümkün. AUTO KING hasar hizmetleri alanında yetkin kişilerce sürücülere destek olmak için her zaman hazırdır.

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Hasar durumlarında AUTO KING hizmetlerinden faydalanmak sürücülerin ayrıcalıklı, düşük maliyetli ve zaman tasarrufu sağlayan bir süreç geçirmelerini sağlamaktadir. AUTO KING anlaşmalı sigorta şirketlerini inceleyebilirsiniz. Anlaşma sigorta şirketleri aracılığı ile aracın değeri düşmeden hasar onarımı mümkündür.

AUTO KING Hasarda Yanınızda!

AUTO KING her türlü hasar durumlarında hasar onarım ve mini onarım hizmetleri ile araç sahiplerinin yanında olmaya devam etmektedir. Hasar onarım hizmetleriyle ilgili ihtiyaç duyulan her konuda AUTO KING Hasarda Yanınızda!. Türkiye’nin her yerinde servis hizmeti bulunan AUTO KING noktalarına ulaşmak artık çok kolay. 

AUTO KING Türkiye ve dünyada adından sıkça söz ettirmektedir. Nitelikli hizmeti ile araç hasarlarına etkili çözümler sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesini kullanarak alanında güvenilir hizmetin tek adresi olmaya devam etmektedir. Son teknolojiyi kullanan  AUTO KING hasar onarım işlemlerinde fark yaratan hizmet sunmaktadır.


Tüm hasar onarım işlemleriyle ilgili ihtiyaçlarınız için online randevu talebi oluşturabilirsiniz.