Auto King

Anahtar Teslim Araç Muayene Paketi

Anahtar Teslim Araç Muayene Paketi

Araç Muayene Paketi

Birçok araç sahibi, araç muayenelerini hem çok yorucu hem de gereksiz bulduklarından yaptırmaktan kaçınırlar. Araç muayenesinin zorunlu olması ve ihmalinin para cezası ile sonlandığından dolayı birçok müşteri istemeden de olsa yaptırmak zorunda kalırlar. Müşteriler araç muayene istasyonlarında uzun sıralar bekleyeceklerini düşündüklerinden araç muayenesi yaptırmak istemezler. Oysa ki Tüvtürk randevu alma sistemi ve Autoking’in rehberliği sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde randevunuzu alabilir araç check up ve araç muayenesini yaptırabilirsiniz. Araç muayene cumartesi açık mı? Evet açıktır, araç muayene istasyonlarını pazar günleri hariç 08.30-17.30 saatleri arasında hizmet vermektedirler. Sıfır araç muayenesi kaç yılda bir yapılır sorusunun cevabını aşağıdaki bölümde görebilirsiniz.

Araç muayenesi kaç yılda bir yapılır sorusuna tek bir cevap vermek mümkün değildir. Çünkü bu süre araçtan araca değişmektedir. Otomobiller kaç yılda bir muayene olur sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz; Hususi ya da resmi otomobiller için ilk üç yaş ve devamı için her iki senede bir, lastik tekerlekli traktöre ilk üç yaş ve devamı için her üç senede bir, iki ya da üç tekerlekli araçlar için ilk üç yaş ve devamı için iki senede bir, diğer motorlu araçlar için ise yılda bir defa araçların muayene edilmesi gerekir. Bu şekilde hususi araç muayenesi kaç yılda bir yapılır sorusuna da cevap vermiş olduk.

Araç Muayene Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aracınızın plakası aracılığı sayesinde, muayene sorgulamasını kolaylıkla e-devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Araç muayene sorgulaması veya muayene randevu tarihi sorgulamak için öncelikle e-devlet üzerinden TÜVTÜRK Muayene Durum Sorgulama sekmesine girin. Daha sonra sorgulama sayfasına yönlendirileceksinizdir. Aracınızın muayene durumu hakkında daha fazla bilgi edinmek için araç plaka veya araç muayene rapor numarası gibi bilgileri girmeniz gerekebilir. Bu bilgileri doğru bir şekilde siteye girdikten sonra “Sorgula” butonuna basarak aracınızın muayene ve muayene randevuları hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Randevu almadan araç muayene olunur mu sorusu müşterilerin aklında sıklıkla yer alan sorulardan birisidir. Elbette olunur, ancak uzun sıralarda değerli vaktinizi harcamak istemiyorsanız randevu almakta fayda vardır. Ayrıca sıfır araçlarda muayene kaç yıl geçerlidir gibi sorularınız veya tüm muayene talepleriniz için Autoking’deki profesyoneller her zaman sizlere yardım etmeye hazırdır.

Autoking Araç Muayene Paketine Dahil Olan Hizmetler:

  • Aracın vale ile müşteriden alınması
  • Aracın ücretsiz oto check-up hizmeti
  • Egzoz emisyon ölçümü
  • Araç muayene istasyonuna götürülmesi
  • Müşteriye geri teslim edilmesi

Bu hizmetin yalnızca Anadolu Yakası için geçerli olduğunu unutmamakta fayda var. Ayrıca aracın TÜVTÜRK Muayene ücreti ve gecikme cezaları dahil değildir.

Hemen Auto King araç muayene hizmeti randevusu oluşturarak ya da Autoking ile iletişime geçerek aracınız için en uygun muayene işlemlerini gerçekleştirelim. Profesyonellerimiz aracınızın sorunlarını görüntüleyip gerekli check-upları hemen gerçekleştirsin.

*Hizmet yalnızca İstanbul Anadolu Yakası’nda geçerlidir. Check Up ve egzoz emisyon ölçümleri Auto King Kartal servisinde gerçekleştirilecektir.

Diğer Hizmetler