Auto King

Jant Temizliği ve Bakım

Jant Temizliği ve Bakım

 

Araçların jantları birbirinden farklılık göstermektedir. Otomobillerin çelik, krom, plastik ve diğer jant çeşitlerinde ve jant kapaklarında zamanla balata tozu, yollardaki kimyasal atıklar, kirler, çamur, toz ve toprak kalıntıları birikir. Otomobil jantları zamanla parlaklığını yitirmeye başlar. Bu durumun önüne geçmek için jant temizliği ve bakım işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır.

Otomobilin görünüşünün ilk günkü gibi kalmasını sağlayan boya koruma uygulamalarının yanında jant temizliği ve bakım işlemi ile aracı tüm kirlerden arındırmak mümkün. AUTO KING tüm sürücülerin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri; Türkiye ve dünyadaki uzun yıllara dayanan deneyimi ile son teknolojiyi harmanlayarak sunar. Boya koruma uygulamalarını profesyonel ekibi ile uygulayan AUTO KING otomobil ile ilgili her alanda benzersiz bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Otomobillerini zorlu arazi koşullarında kullanan sürücülerin sıklıkla tercih ettiği jant temizliği hizmetine AUTO KING kalitesi ile ulaşmak mümkün. Araçların arazi gezilerinde jantlarında biriken toz ve toprağı jant temizliği ve bakım ürünleri ile temizlemek mümkün. Jant temizliği ve bakım hizmeti AUTO KING noktalarında verilen hizmetlerdendir.

 

Jant Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Araç jant temizliği işlemine başlanmadan önce aracın tüm tekerlekleri özenle yıkanır. 
  • Jant temizliği ve bakım hizmetinde her araca özel jantları özel kimyasallar ve aparatlar ile detaylı olarak temizlenir. 
  • Parlatma spreyi ve jant cilası kullanılarak ilk günkü parlaklığında kavuşturulur. Aynı zamanda zamanla biriken kirlerin uzun bir süre boyunca daha kolay bir şekilde temizlenmesi sağlanmış olur.
  • Aracın jant temizliği düzenli olarak yapıldığı takdirde inatçı leke, kir ve paslanmanın önüne geçilir.

 

Otomobilin küçük hasarlarını mini onarım kapsamında onarmak ve AUTO KING güvencesiyle oto boya koruma işlemleri ile aracın ilk günkü görünümüne kavuşması ve bu görünümü koruması mümkün. Oto jant temizleme işlemi ile araç dış yüzeyini göz alıcı bir noktaya taşımak çok kolay.

Diğer Hizmetler