Auto King

Klima ve Bakteri Temizliği

Klima ve Bakteri Temizliği

 

Günümüzde birçok hastalık solunum yolu ile bulaşmaktadır. Araç içerisinde hijyene dikkat ederken klimaları gözden kaçırmamak önemlidir. Solunan havanın kalitesi ve temiz olması pek çok ciddi sağlık probleminin önüne geçebilir. AUTO KING deneyimli ekibi ile klima ve bakteri temizliği uygulamasını tüm yetkili noktalarında uygulamaktadır.

İçerideki havanın dışarı atılması ve dışarıdan içeriye doğru olan hava akışı sırasında klimalarda bakteriler, virüsler ve kötü kokulara neden olan organizmalar birikebilir. Bazen bu organizmalar sağlık problemlerine yol açabilir ya da birçok alerji türünü tetikleyebilir. Salgın hastalıklar çevremizdeki klimalardan yayılabilmektedir. Araç içerisinde klimaların temizliği konusunda özen göstererek sağlığımızı korumak mümkün.

Salgın hastalıklardan korunmak amacıyla sıklıkla uygulanması uzmanlar tarafından da tavsiye edilen ozon ile kabin içi sterilizasyonu sayesinde otomobil içerisindeki hijyeni sağlamak mümkün. Bunun yanı sıra araç içerisindeki kötü kokuların önüne geçmek ve hava sirkülasyonu sırasında klimaların iç aksamlarında biriken organizmalardan korunmak için sıklıkla klima ve bakteri temizliği yaptırmak önemlidir.

 

Klima ve Bakteri Temizliği Nasıl Yapılır?

Bakteri temizliği, klimanın araç içine yaydığı kötü koku oluşumlarını yok ederek en üst seviyede hijyen sağlar. Bulaşıcı ve salgın hastalıkların havalandırma yoluyla bulaşmasını engeller. 

Klima ve bakteri temizliği uygulamasında özel aparatlar aracılığıyla otomobil kliması polen filtresine kadar ulaştırılarak yapılan temizleme ve koruma uygulaması sayesinde aracın içi bakteri ve kötü kokulardan arındırılır. Özel antiseptik maddeler sayesinde havalandırma klima sisteminin hijyeni garantilenir. Araç hava kanalları içindeki tüm yüzeyleri kaplayan özelliği sayesinde uzun süreli koruma sağlanır. 

AUTO KING kalitesiyle uygulanan yöntemler son teknoloji kullanılarak alanında uzman kişilerce uygulanır. Araç içi klima ve bakteri temizliği uygulaması sırasında kullanılan kaliteli ürünler sayesinde uzun süreli koruma sağlanır. 

Her mevsim araç klimalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle oto klima temizliği yılın her mevsiminde uygulanmalıdır. Yaz aylarında soğuk hava ihtiyacı ile kullanılan klimalar nem kaynaklı bakteriler üretilmekte ve üst solunum yolları açısından insan sağlığını tehdit etmektedir. Kış aylarında ise ihtiyaç duyulan sıcak hava ısının etkisi ile birçok bakterinin oluşumuna ortam sağlamaktadır. Kronik hastalığı olan kişilerin araç klima ve bakteri temizliği noktasına ayrıca özen göstermeleri gerekmektedir.

AUTO KING klima ve bakteri hizmeti üstün kalite anlayışı ile yaklaşık 30-60 dk arasında uygulanmalıdır. 

Diğer Hizmetler