Auto King

Motor Temizleme

Motor Temizleme

Otomobilin motor kısmında zamanla toz, çamur, zift, yağ katmanları, kireç, demir tozları ve pas birikir. Otomobilin sağlıklı çalışması için en hayati parçası motordur. Bu nedenle araç motorunun temizliği önemlidir. Oto motor temizleme işlemleri ile motordaki tüm aksamlar detaylı bir şekilde temizlenir.

Araba motoru temizliği bir süre sonra aracın performansını olumsuz etkileyecek toz ve kirlerin temizlenmesi işlemidir. Periyodik olarak motor temizliği yaptırmak ilerleyen süreçlerde aracın motorunda oluşabilecek hasarları önceden tespit ederek, gerekli önlemlerin alınması açısından önemlidir.

Motor Temizleme Nasıl Yapılır?

Motor temizleme işleminde önce çok amaçlı konsantre temizleyiciler ile motor yağı, toz ve kirden arındırılarak temizlenir. Daha sonra kirin nüfuz etmesini zorlaştıran ve motora parlaklık veren özel motor ve plastik aksam koruyucu ile kaplanır. Motor özel malzemeler ile koruma altına alınır.

Otomobilin motoru onun performansı ve güvenli bir yol sürüşü için hayati önem taşır. Aracın motorunda gerçekleşebilecek en ufak bir arızalanma ilerleyen süreçlerde yüksek tamir maliyetleri ile karşı karşıya kalmak anlamına gelebilir. Aracın değerini koruması ve ilk günkü performansını sürdürmesi için otomobil motor temizliği yaptırmak önemlidir. Motor temizliği hizmetlerinde motorun çalışmasını etkileyen tüm faktörler detaylı olarak incelenir. Alanında profesyonel kişilerin gözünden yapılan kontrollerde gerekli görülen onarım hizmetleri ile ilgili yönlendirmeler yapılır.

Otomobilin tüm aksamları sürüş güvenliği ve performansı açısından oldukça önemlidir. Araç sahipleri farketmeden oluşabilecek ufak çaplı hasarlar ileride yüksek maliyetler doğurabilir. Aniden gerçekleşebilecek ve ciddi hasarlara neden olabilecek durumlar periyodik bakım hizmetleri ile önceden tespit edilerek, erken önlem alınmasını sağlamaktadır. Periyodik bakım hizmetleri AUTO KING noktalarında, eğitimli ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Otomobilin performansını uzun yıllar devam ettirilmesi ve her zaman güvenli bir yolculuk için periyodik bakım mutlaka alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Otomobil motoru gibi önemi üst sıralarda yer alan bir aksamın bakımında uzmanlık önemlidir. AUTO KING oto motor temizleme hizmetlerini eğitimli ve deneyimli ekibi ile sürücülere sunmaktadır. Teknolojiyi ortaya koyduğu işin geliştirici bir unsuru olarak gören AUTO KING motor temizleme hizmetlerinde de son teknolojiyi kullanmaktadır. AUTO KING uzmanlığı ve kalitesiyle aracın bakımıyla ilgili tüm süreçlerde çözüm noktası olarak konumlanmaktadır.

AUTO KING motor temizleme hizmetlerini kolay erişilebilir hale getirmektedir. Motor temizleme online randevu hizmetleri için zaman kaybetmeden size uygun gün ve saati belirleyebilirsiniz. Motor temizleme hizmetinde AUTO KING üst düzey hizmet sunar. Motor temizleme ortalama hizmet süresi 1 ila 1,5 saat arasında değişmektedir.

Diğer Hizmetler