Auto King

İstanbul Beylikdüzü Oto Servis

Auto King

İstanbul Beylikdüzü Oto Servis

İstanbul Beylikdüzü servis merkezimizde güvenilir ve uzman personellerimiz ile aracınızın tüm ihtiyaçları için size yardımcı oluyoruz.

Araç hasar onarımı, mini onarım, oto bakım ve koruma, mekanik bakım ve diğer pek çok araç servis hizmeti için Auto King İstanbul Beylikdüzü araç servisimize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.

Hızlı Randevu Al

İstanbul Beylikdüzü Araç Servisi Sunduğumuz Hizmetler

İstanbul Beylikdüzü Oto Servis
Mini Onarım
İstanbul Beylikdüzü Oto Servis
Mekanik Bakım
İstanbul Beylikdüzü Oto Servis
Hasar Onarımı
İstanbul Beylikdüzü Oto Servis
Oto Bakım & Koruma

Araç Servis Randevusu Al

Arabanızı ustasına emanet edin. Randevu almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Ekibimiz sizlerle kısa sürede iletişime geçecektir.

Güvenlik Kodu
İstanbul Beylikdüzü Oto Servis
İstanbul Beylikdüzü Oto Servis
İstanbul Beylikdüzü Oto Servis
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 09:00 - 16:00
İstanbul Beylikdüzü Oto Servis

Servis merkezimizde sunduğumuz hizmetler nelerdir?

Aracınızın ihtiyacı olan pek çok hizmeti size sunuyoruz. Kaporta göçükleri, boya hasarları, araç koltuk döşemelerindeki hasarlar ve lekeler, oto plastik tampon ve parça onarım, ön cam onarımı ve diğer tüm araç servis hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Her marka ve model araca hizmet veriyor musunuz?

Arabanızın marka ve modeli fark etmeksizin bize emanet edebilirsiniz. Akü bakımı, cam filmi, boya onarımı, yağ filtre değişimi gibi pek çok hizmet alanında uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.

Hizmet garantisi sunuyor musunuz?

Verdiğimiz kaliteli hizmetin teminatı olarak onarım işlemlerimizde 2 yıl işçilik garantisi sağlıyor, aracınızın içine de, dışına da iyi bakıyoruz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve garantili araç servis hizmetlerimiz ile aracınızı gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz. Her daim yüksek standartlardaki tamir, onarım ve bakım hizmetlerimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve alanında uzman eğitimli ustalarımız ile oto servisinde en güvenilir hizmeti sunmaktayız.

En yakın oto servis merkezi nerede?

Merkezi konumumuz ile size bir adım uzaktayız. Araç servis lokasyonumuza sayfamızdan erişebilir, yol tarifi alarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü Araba Servisi

İletişim Bilgileri

Yakuplu Yolu Hürriyet Cad. No.26/2 Beylikdüzü / İstanbul

Oto mekanik ve periyodik bakım hizmetiniz var mı?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas rutrum tristique sapien. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Proin iaculis vulputate est, eu pretium justo gravida quis.

Araç hasar onarımı ve mini onarım hizmetleri nelerdir?

Mini onarım ve hasar onarımı hizmetlerimiz ile aracınızın değerini artıracak şekilde onarıyoruz. Türkiye’deki en çok kullanılan sigorta firmaları ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde hasar onarımı ve mini onarım kapsamında herhangi bir ücret ödemeden hizmet almanızı sağlıyoruz.

Oto bakım ve koruma hizmetlerinde neler bulunmaktadır?

Aracınızın iç ve dış aksam bakım ve korunması için gereken tüm işlemleri yapıyor, arabanızın her daim ilk günkü gibi bakımlı gözükmesini sağlıyoruz.

Bakım ve koruma hizmetlerimiz kapsamında kaput koruma filmi, seramik kaplama, cam filmi, jant temizliği ve bakım, motor koruma işlemleri, far yüzey temizliği ve bakımı, klima ve bakteri temizliği, detaylı iç temizlik gibi pek çok hizmeti sizlere sunuyoruz.

Bekleme ve dinlenme alanınız mevcut mu?

Aracınızın ihtiyaçları profesyonel ekiplerimizce giderilirken siz de servis merkezimizin konforlu bekleme alanında vakit geçirebilir, rahatça çayınızı kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü Oto Servis

Auto King İstanbul Beylikdüzü Araç Servisi Lokasyonu