Auto King

İzmir Konak Oto Servis

Auto King

İzmir Konak Oto Servis

İzmir Konak servis merkezimizde güvenilir ve uzman personellerimiz ile aracınızın tüm ihtiyaçları için size yardımcı oluyoruz.

Araç hasar onarımı, mini onarım, oto bakım ve koruma, mekanik bakım ve diğer pek çok araç servis hizmeti için Auto King İzmir Konak araç servisimize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.

Hızlı Randevu Al

İzmir Konak Araç Servisi Sunduğumuz Hizmetler

İzmir Konak Oto Servis
Mini Onarım
İzmir Konak Oto Servis
Mekanik Bakım
İzmir Konak Oto Servis
Hasar Onarımı
İzmir Konak Oto Servis
Oto Bakım & Koruma
İzmir Konak Oto Servis
Mobil Parça Onarımı

Araç Servis Randevusu Al

Arabanızı ustasına emanet edin. Randevu almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Ekibimiz sizlerle kısa sürede iletişime geçecektir.

Güvenlik Kodu
İzmir Konak Oto Servis
İzmir Konak Oto Servis
İzmir Konak Oto Servis
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 09:00 - 16:00
İzmir Konak Oto Servis

Servis merkezimizde sunduğumuz hizmetler nelerdir?

Aracınızın ihtiyacı olan pek çok hizmeti size sunuyoruz. Kaporta göçükleri, boya hasarları, araç koltuk döşemelerindeki hasarlar ve lekeler, oto plastik tampon ve parça onarım, ön cam onarımı ve diğer tüm araç servis hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Her marka ve model araca hizmet veriyor musunuz?

Arabanızın marka ve modeli fark etmeksizin bize emanet edebilirsiniz. Akü bakımı, cam filmi, boya onarımı, yağ filtre değişimi gibi pek çok hizmet alanında uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.

Hizmet garantisi sunuyor musunuz?

Verdiğimiz kaliteli hizmetin teminatı olarak onarım işlemlerimizde 2 yıl işçilik garantisi sağlıyor, aracınızın içine de, dışına da iyi bakıyoruz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve garantili araç servis hizmetlerimiz ile aracınızı gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz. Her daim yüksek standartlardaki tamir, onarım ve bakım hizmetlerimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve alanında uzman eğitimli ustalarımız ile oto servisinde en güvenilir hizmeti sunmaktayız.

En yakın oto servis merkezi nerede?

Merkezi konumumuz ile size bir adım uzaktayız. Araç servis lokasyonumuza sayfamızdan erişebilir, yol tarifi alarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir Konak Araba Servisi

İletişim Bilgileri

Çınarlı Mah. Anadolu Cad. No:13/5A 35170 Konak-İzmir

Oto mekanik ve periyodik bakım hizmetiniz var mı?

Aracınızın mekanik aksamları ile ilgili sorunları tespit ederek bakım ve değişim işlemlerini yapıyoruz. Motor arızalarının tespit ve onarımından, elektrik ve elektronik aksam kontrolüne, amortisör, debriyaj, yakıt ateşleme sistemlerinden triger kayış değişimine kadar tüm kontrol ve bakımları gerçekleştiriyoruz.

Periyodik bakım kapsamında; motor yağı ve yağ filtresi değişimi, hava, polen ve yakıt filtrelerinin kontrolü ve değişimi, fren bakımı, far ayarı kontrolü gibi 55 farklı nokta için check up işlemi sunuyor ve bakımını yapıyoruz.

Araç hasar onarımı ve mini onarım hizmetleri nelerdir?

Mini onarım ve hasar onarımı hizmetlerimiz ile aracınızın değerini artıracak şekilde onarıyoruz. Türkiye’deki en çok kullanılan sigorta firmaları ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde hasar onarımı ve mini onarım kapsamında herhangi bir ücret ödemeden hizmet almanızı sağlıyoruz.

Hasar onarımı kapsamında; kaporta tamiri, boya onarımı, dolu hasarı onarımı, parça değişimi ve diğer pek çok hizmeti sunuyoruz. Değiştirmek yerine onarmayı her daim önceliklendiriyor, aracınızın değerini koruyoruz.

Mini onarım hizmetlerimizde; cam onarımı, koltuk ve döşeme tamiri, tampon tamiri, leke çıkartma, boya hasarlı kaporta göçük onarımı, boyasız kaporta göçük tamiri ve diğer mini hasarların tamamını onarıyoruz.

Ayrıca, servis merkezlerimizde yapılan tüm hasar onarımı işlemlerinde, her türlü işçilik ve malzeme hatasına karşı 2 yıllık Auto King ulusal garantisi sunuyor, aracınıza her daim iyi bakıyoruz.

Oto bakım ve koruma hizmetlerinde neler bulunmaktadır?

Aracınızın iç ve dış aksam bakım ve korunması için gereken tüm işlemleri yapıyor, arabanızın her daim ilk günkü gibi bakımlı gözükmesini sağlıyoruz.

Bakım ve koruma hizmetlerimiz kapsamında kaput koruma filmi, seramik kaplama, cam filmi, jant temizliği ve bakım, motor koruma işlemleri, far yüzey temizliği ve bakımı, klima ve bakteri temizliği, detaylı iç temizlik gibi pek çok hizmeti sizlere sunuyoruz.

Bekleme ve dinlenme alanınız mevcut mu?

Aracınızın ihtiyaçları profesyonel ekiplerimizce giderilirken siz de servis merkezimizin konforlu bekleme alanında vakit geçirebilir, rahatça çayınızı kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

İzmir Konak Oto Servis

Auto King İzmir Konak Araç Servisi Lokasyonu