Hızlı
Randevu

Servis Merkezleri

Auto KingServis MerkezleriKocaeli İzmit Oto Servis

Kocaeli İzmit Oto Servis

Yeni Bursa Yolu, kullar sapağı D 130 Yanyol No:215 İzmit / Kocaeli

(0262) 335 50 03

(0262) 335 50 06

izmit@autoking.com.trYol tarifi al

Kocaeli Oto Servis

Aracınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz güvenilir hizmetlere ulaşmanız artık çok kolay. Kocaeli’de oto bakım servisi hizmetlerine AUTO KING güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Otomobilinizi gönül rahatlığı ile AUTO KING’in deneyimli ekibinin uzmanlığına emanet edebilirsiniz. Aracınızla ilgili söz konusu olan her sorun için en etkili çözümlere ulaşmanız mümkün.

Kocaeli oto servis alanında uzman ekibi ile aracınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza tek bir çatı altında çözüm üretmektedir. Yüksek teknolojik ekipmanlarla sunulan oto bakım, hasar onarım, araç mekanik ve mini onarım hizmetlerinden faydalanmak için zaman kaybetmeyin. Kocaeli oto bakım servisi online randevu sistemi üzerinden randevunuzu hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Size uygun gün ve saatte Kocaeli araç bakım servisine gelerek boşa zaman kaybetmeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kocaeli’de Periyodik Bakım

Periyodik bakım otomobilinizin belirli dönemlerde tüm aksamlarının kontrol edilmesi ve hasarlı olan parçalarının değiştirilip, ileride sorun çıkarma olasılığı yüksek olan aksamlarında bakımının yapılması işlemidir. Periyodik bakımlar aracınızınn performansını, değerini ve güvenli sürüşünü devam ettirmesi için çok önemlidir. Bu nedenle periyodik bakım dönemlerini aksatmamak önemlidir. Öte yandan periyodik bakım gibi önemli bir konuyu alanında uzman kişilerin eline teslim etmek önemlidir. Aracınızın güvenliği açısından periyodik bakımların titiz bir çalışmayla yapılması gerekir.

Kocaeli’de güvenilir periyodik bakım hizmetleri için gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz AUTO KING’ten randevunuzu hemen oluşturun. Periyodik bakım online randevu ile zaman kaybetmeden aracınızı uzman ellere teslim edebilirsiniz.

Periyodik bakım hizmetleri kapsamında; motor yağı ve yağ filtresi değişimi, hava filtresi kontrolü ve değişimi, klima polen filtresi değişimi ve kontrolü, yakıt filtresi değişimi ve kontrolü, motor bakımı ve kontrolü, sıvıların kontrolü, fren sistemi bakımı, far ayarı ve aydınlatmaların kontrolü, ön takım kontrolü yapılmaktadır. Aracınız için geniş kapsamlı bir periyodik bakım hizmeti almak önemlidir. Böylece aracınızdaki sorunları tespit etmek ve erkenden önlem almak mümkün olur.


Kocaeli’de periyodik bakım hizmetlerinde üst düzey teknoloji ve uzmanlığı bir araya getiren AUTO KING titizlikle aracınızda bakım ve kontroller yapar. 20 yılı aşan hizmet deneyimi ile AUTO KING hizmete hazırdır.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.