Hızlı
Randevu

Servis Merkezleri

Auto KingServis MerkezleriMuğla Bodrum Oto Servis

Muğla Bodrum Oto Servis

Ortakent Yahşi Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 18/A Bodrum / MUĞLA

(0252) 358 57 55Yol tarifi al

Bodrum Oto Servis 

Bodrum’da oto servis alanında ihtiyaçlarınız için tek adres olan AUTO KING Bodrum hizmet noktasına gelmek için zaman kaybetmeyin. Oto bakım alanında ihtiyacınız olan hizmetlere etkili ve kalıcı çözümler sunan AUTO KING Bodrum oto bakım servis noktası olarak hizmet vermektedir. Otomobilinizi ilgilendiren tüm konularla ilgili titiz ve güvenilir hizmet sunan Bodrum araç servis noktasına gelerek oto bakım, mini onarım, hasar onarım ve araç mekaniği gibi alanlarda sunulan kaliteli ve güvenilir hizmetleri hemen keşfedin. 

Bodrum’da profesyonel Oto Bakım Hizmeti 

AUTO KING oto servis alanında sunduğu hizmetlerde kaliteyi ve güvenilirliği ön planda tutmaktadır. Alanında fark yaratan ekibini hergün üst düzey teknolojiye sahip ekipmanlarla donatan AUTO KING Bodrum araç bakım hizmet noktasında sizleri kaliteli hizmetlerle buluşturuyor. AUTO KING profesyonelleri hem eğitime hem de deneyime sahip güçlü bir ekip olması nedeniyle sizleri aracınızla ilgili tüm konularda etkili çözümlerle buluştururlar. 

Bodrum oto servis noktasında aracınızla ilgili tüm çözümler yüksek teknoloji ile sizlere sunulmaktadır. AUTO KING deneyimli ve güvenilir kadrosunu son teknoloji ile donatmıştır. Böylece tüm Türkiye’de yüksek standartlarda hizmetler sunmaktadır.

Bodrum Oto Bakım

Bodrum’da oto bakım hizmetlerine ulaşmak ve aracınızı güvenilir ellere teslim etmek için zaman kaybetmeyin. AUTO KING oto servis online randevu sistemi sayesinde sizler için zaman kaybetmeden ihtiyaçlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir altyapı geliştirmiştir. Artık aracınızla ilgili tüm sorunlarınızı gidermek için uzun sıralar bekleyerek zaman kaybetmenize gerek yok. Bodrum oto servis online randevu sistemi üzerinden size uygun gün ve saat için hemen randevunuzu oluşturun.

Bodrum’da Güvenilir Mini Onarım

Bodrum’da mini onarım, otomobilde meydana gelen ufak çaplı hasarların sigorta şirketlerinin belirlediği limitler dahilinde onarılması işlemidir. Belirlenen limitler dahilinde aracınızın mini onarım işlemlerini yaptırmanız ilerleyen dönemlerde yüksek maliyetlerden korunmanızı sağlar. Bodrum’da mini onarım hizmetleri için AUTO KING noktalarına gelerek ileride oluşabilecek yüksek maliyetlerden korunurken diğer yandan aracınızın değerini koruyabilirsiniz.


Mini onarım hizmetleri kapsamında Bodrum araba servisi sizlere; boya hasarlı kaporta göçük düzeltme, boyasız kaporta göçük düzeltme, boya onarımı, mini yama, oto döşeme tamiri, araç koltuğu leke çıkarma, ön cam onarımı, plastik tampon ve parça onarımı hizmetlerini yüksek kalite ve standartlarda sunmaktadır.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.