Hızlı
Randevu

Tekirdağ Çorlu Oto Servis

Zafer Mh.Yeni Sanayi Sitesi M10-A Blok No:1 Tekirdağ / Çorlu

(0282) 673 56 56

(0282) 673 40 85

corlu@autoking.com.trYol tarifi al

Tekirdağ Oto Servis
Tekirdağ’da oto bakım servisi ihtiyaçlarınızda AUTO KING profesyonelliği ile çözüm bulmanız mümkün. AUTO KING tüm Türkiye’de sunduğu yüksek teknoloji ve uzmanlığa dayanan hizmetlerini Tekirdağ oto servis noktasında sizlere sunmaktadır. Tekirdağ’da hasar onarım, mini onarım, oto bakım ve oto mekanik alanında sunulan hizmetler ulaşmak çok kolay. Tekirdağ oto servis online randevu hizmeti ile size uygun gün ve saat için hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Tekirdağ’da Mini Onarım

Mini onarım hizmetleri kapsamında aracınızda meydana gelen ufak çaplı hasarları sigorta şirketlerinin belirlediği limitler dahilinde onarmak mümkün. Aracınızda meydana gelen hasarların onarımını güvenilir ellere emanet ederek değerini korumanız mümkün. Aynı zamanda mini onarım hizmetleri ile ortaya çıkan hasarların büyüyerek ilerleyen süreçlerde yüksek maliyetlere neden olmadan çözümlemeniz mümkün.

  • Boya Hasarlı Kaportada Göçük Düzeltme
  • Otomobil Boya Onarımı, Mini Yama
Tekirdağ Hasar Onarım Hizmeti
Tekirdağ oto tamircileri arasında fark yaratan bir hizmet sunan AUTO KING “Hasarda Yanınızda”
  • Otomobil Dolu Hasarı Onarımı
  • Oto Hasar Hizmeti
Tekirdağ’da Oto Bakım Hizmetlerinde Tek Adres
Tekirdağ’da araç bakım hizmetleri ihtiyaçlarınızda AUTO KING eğitimli ekibi yüksek teknolojik araçlarla donatılmıştır. Böylece oto bakım hizmetlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyle ilgili AUTO KING Tekirdağ araç bakım hizmet noktası tek bir çatı altında hizmet vermektedir.
  • Detaylı İç ve Dış Temizlik
  • Motor Temizleme ve Koruma
  • Ozon ile Kabin İçi Sterilizasyon Hizmeti
Tekirdağ’da oto bakım servisi ihtiyaçlarınızda AUTO KING profesyonelliği ile çözüm bulmanız mümkün. AUTO KING tüm Türkiye’de sunduğu yüksek teknoloji ve uzmanlığa dayanan hizmetlerini Tekirdağ oto servis noktasında sizlere sunmaktadır. Tekirdağ’da hasar onarım, mini onarım, oto bakım ve oto mekanik alanında sunulan hizmetler ulaşmak çok kolay. Tekirdağ oto servis online randevu hizmeti ile size uygun gün ve saat için hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz.Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.