Auto King

Boya Onarımı & Mini Yama

Boya Onarımı & Mini Yama

Otomobil seyir halindeyken veya dururken, dış darbeler sonucu veya başka nedenlerle, genellikle araçların kapı, çamurluk ve tampon bölgelerindeki boyada hasarlar meydana gelebilir. Otomobilin bu bölgelerindeki boyada meydana gelen sıyrık, çizik, gibi küçük boya hasarları tamir edilebilmektedir. Oto boya tamir hizmeti mini yama yöntemi kullanılarak tamir edilir. 

 

Boya Tamir & Mini Yama Nasıl Yapılır?

Meydana gelen tampon çizikleri, araç boya tamiri hizmeti kapsamında Amerikan know-how’lı oto mini yama yöntemi ile tamir edilir. Söz konusu kaportada çizik, sıyrık gibi hasarlar tamir edilirken, tamiri yapılacak alan mümkün olduğunca küçük bırakılır. Otomobil tamir boyası rengi orijinal boya rengine özel bir teknik ile uyumlandırılarak hasar tamamen yok edilir. Mümkün olabilecek en küçük bölgenin boyanması suretiyle aracın orijinalliği azami ölçüde korunur. Araç boya çatlak tamiri kaliteli malzemeler ve titiz işçilik ile yapılmalıdır.

 

AUTO KING Mini Onarım Hizmeti Kapsamına Giren Boya Hasarları

  • Kaporta sıyrık ve çizikleri, 30cm.ye kadar
  • Tampon sıyrık ve çizikleri, 20 cm. çapa kadar

AUTO KING,  Hasar Onarım tekniklerindeki 19 yıllık uzmanlığı ile boya hasarlarına teknolojik çözümler üretmektedir. Değiştirmek yerine onarmak felsefesiyle parça değişiminden dolayı aracınızın  gereksiz değer kaybını engeller, ikinci el değerini azami ölçüde korur.

Otomobilde meydana gelen boya hasarı ile birlikte kaportada meydana gelen bir göçük varsa bu alanın tamiri boya hasarlı kaporta göçük düzeltme işlemi ile yapılır. Hasarın tamamen giderilmesi için kaporta düzeltme işleminden sonra bölgenin AUTO KING Boya Onarımı işlemi ile bitirilmesi gerekmektedir.

AUTO KING boya onarım ve mini yama hizmetlerini alanında fark yaratan deneyime sahip profesyonelleri ile hizmete sunmaktadır. Mini onarım hizmetleri kapsamında ortaya çıkabilecek her ihtiyaca son teknoloji araçlarla çözüm üretmektedir. Uzun yıllara dayanan uzmanlığı ile sektöründe adını duyuran AUTO KING kaliteli hizmet sunar. AUTO KING üst düzey kalitedeki hizmetlerin Türkiye’de yerleşik 47 il 56 servis merkezinde yüksek teknoloji ve onarım standartlarında verilmesini sağlar. 

AUTO KING boya onarım online randevu hizmeti bir tık uzağınızda!

Diğer Hizmetler