Auto King

Deri Döşeme Tamiri

Deri Döşeme Tamiri

 

Koltuk döşemelerinde kullanılan deri kumaşlar zaman içerisinde eskiyip yıpranabilir. Kullanım şekline ve sıklığına bağlı olarak otomobil döşemesinde bazı hasarlar alabilir. Özellikle deri koltuk döşemeleri zaman içerisinde çatlayabilir. Deri döşeme tamiri zamanla veya kullanım şekli nedeniyle deri koltuk döşemelerinde oluşan yırtık, çatlak, delik ve çizik gibi hasarların onarılması işlemidir.

Otomobillerde deri koltuğun tümünün değiştirilmesi yüksek maliyetlere neden olabilmektedir. Oto deri döşemesinde hasarlar her zaman tüm döşemenin değişmesini gerektirmez. Oto deri koltuk çatlak tamiri döşemenin belirli kısımlarında ve ufak çaplı olduğunda sadece o bölge için yapılabilmektedir. Deri döşeme tamiri ile otomobil döşemesinin ilk günkü gibi görünmesini sağlamak mümkün. Otomobil döşemesi delinmiş veya yırtılmış ise deri koltuk tamiri yama işlemi uygulanarak yapılabilir. 

 

Oto Deri Döşeme Tamiri Nasıl Yapılır?

Oto koltuk döşeme tamiri özel ekipmanlar kullanılarak uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde otomobilin deri koltuklarında işlem yapıldığı gözle çok net bir şekilde belli olabilir. Doğru bir yöntem kullanılmadan yapılan oto deri koltuk tamiri daha büyük döşeme hasarlarına neden olabilir. Bu nedenle araç deri koltuk tamiri yapılırken uygulanan yöntem oldukça önemlidir. Araç deri döşemesi renk ve dokusunun birbirine yakın olması için incelikli bir çalışma gerekmektedir. AUTO KING nitelikli ve uzman ekibi ile araba deri koltuk tamiri işlemlerini son teknoloji ekipmanlar kullanarak yapmaktadır.

AUTO KING tüm iç döşeme onarım hizmetlerinde sunduğu kalite ve güvencesi ile ön plana çıkmaktadır. Oto iç döşeme onarımı plastik, deri, vinleks, kumaş, halı, kaplı aksamları üzerinde sigara yanığı, çizik, yırtık, kopuk gibi hasarların, hasarlı parça değiştirilmeden, çoğu zaman tamir sonrası fark edilmeyecek şekilde gerçekleştirilen mini onarım tekniğidir.

Deri koltuk yırtık tamiri AUTO KING noktalarında üst düzey hizmet kalitesi ile yapılmaktadır. Kullanılan özel malzemeler ile otomobilin iç döşemelerinin orijinal görüntüsüne tekrar kavuşması sağlanır. Sıvı deri döşeme dolgusu ile yırtık deri koltuk tamiri uzman ekipler tarafından müşterinin beklentisine uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Deri koltuk döşemelerindeki yıpranma ve hasarlar rahatsız edici olabilmektedir. Otomobil sahipleri araçlarının orijinal görünümünü korumak istediğinde AUTO KING’in güvenilir hizmetine başvurabilmektedir. Deri koltuk onarımı deneyimli AUTO KING uzmanları tarafından tüm noktalarda hizmetinizdedir. Onarım dışında koltuklarda oluşan lekelerden kurtulmak için de AUTO KING’in araba koltuğu temizleme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Deri döşeme tamiri online randevu sistemi üzerinden size uygun zamanı belirleyerek işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Diğer Hizmetler