Auto King

Plastik Tampon & Parça Onarımı

Plastik Tampon & Parça Onarımı

 

Plastik Tampon ve Parça Tamiri Nedir?

AUTO KING Plastik Tampon ve Parça Onarım hizmeti, araçların plastik tamponlarının dış ve iç yüzeylerinde oluşan yırtık, kopuk, çatlak ve çizik gibi deformasyonların garanti kapsamında onarılmasıdır.

Araçların plastik tamponlarında hafif ve orta şiddetli darbeler sonucu oluşan, tamponunun dış ve iç yüzeylerindeki sıyrık, çatlak, yırtık, kopuk, göçük, deformasyon ve eksik parça gibi tamponun komple değişmesi sonucunu doğuran hasarlar plastik tampon tamiri hizmeti kapsamında know-how içeren onarım teknikleri ve ithal ürünler ile garantili olarak tamir edilir.

 

Plastik Tampon ve Parça Tamirinin Faydaları

Otomobillerin plastik tamponlarında meydana gelen hasarlarda çoğunlukla parçanın yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Ancak bunun yerine hasar tipi ve ölçüsüne göre tamir ve düzeltme işlemleri yapılabilmektedir. Onarım ve düzeltme işlemleri sürücülerin uzun sürecek işlemler nedeniyle vakit kaybetmelerinin önüne geçer. Aynı zamanda alanında uzman kişilerce uygulanan onarım işlemleri parça değişimindeki gibi büyük maliyetlere neden olmaz.

Plastik tampon çizik giderme veya arka tampon göçük düzeltme işlemleri mini onarım hizmetleri kapsamında tamir edilebilmektedir. Aracın orijinalliğini bozmadan otomobil parça değişikliği ya da parça tamiri yapılabilir. Plastik tampon çizik giderme ve göçük düzeltme işlemleri aracın değer kaybına neden olmadan onarılır. Kasko poliçelerinde hasarsızlık oranı bozulmadan yapılabilecek onarımların limitleri açıkça belirtilmektedir. Bu limitler dâhilinde kasko bozulmadan tamir işlemi yapılabilmektedir.

AUTO KING otomobilin teknik olarak onarılabilen tüm çizik, yırtık, kopuk ve eksik parçaları ile ilgili hasarları için çözüm imkânı sunmaktadır. Son teknolojiyi kullanan profesyoneller tarafından kaliteli hizmet sunulmaktadır. AUTO KING aracın 2. el satışında değer kaybına uğramadan tamirini mümkün kılar.

Plastik tampon ve parça onarımı işlemleriniz için vakit kaybetmeden online randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

Diğer Hizmetler