Hızlı
Randevu

Eskişehir Merkez Oto Servis

Sultandere 75 yıl mahallesi 10.cadde , Teksan Sanayi sitesi girişi Opet petrol yanı No:2 Eskişehir

(0533) 139 67 83

eskisehir@autoking.com.trYol tarifi al

Eskişehir Oto Servis

Eskişehir’de oto servis hizmeti size çok yakın. Aracınızı ilgilendiren tüm konularda güvenilir ve kaliteli hizmetlere ulaşmanız mümkkün. AUTO KING geniş hizmet yelpazesi ile sürücülerin daima yanındadır. Bilgi ve deneyimini müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için kullanan AUTO KING aracınız için tüm ihtiyaçlarınızda çözüm noktası olarak konumlanmaktadır.

Eskişehir oto bakım servisi uzman ekibi ve teknolojiyi bir araya getirir. Üst düzey teknolojiden faydalanarak oto bakım hizmetlerinde sizleri kesin çözümlerle buluşturmaktadır. Eskişehir oto tamircileri arasında en güvenilir ve alanında fark yaratan hizmetle buluşmanız artık çok kolay. Eskişehir oto servis online randevu sistemi sayesinde size uygun gün ve saatte AUTO KING noktalarına gelebilirsiniz.

Eskişehir’de Güvenilir Oto Bakım Servisi

Eskişehir’de araç bakım alanında sunulan hizmetler AUTO KING farkıyla üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti gözetilerek sunulmaktadır. Eskişehir'de araç bakım servisi hizmetleri de sunan AUTO KING titiz işçilik ve kaliteli ekipmanlarla hizmet vermektedir.

Eskişehir’de hasar onarım hizmetleri kapsamında; dolu hasarı onarımı, hasar hizmeti ve mobil kaza tespit tutanağı destek hizmetleri gibi alanlarda güvenilir hizmetler sunulmaktadır. 

Aracınızda oluşan ufak çaplı hasarlar Eskişehir'de mini onarım hizmetleri kapsamında onarılabilmektedir. Sigorta şirketlerinin belirlediği oranlar dahilinde aracınızın başına gelen ufak çaplı hasarlar AUTO KING profesyonelleri tarafından onarılabilir. AUTO KING mini onarım hizmetleri kapsamında; boya hasarlı kaporta göçük düzeltme, boyasız kaporta göçük düzeltme, boya onarımı, mini yama, oto döşeme tamiri, leke çıkarma, ön cam onarımı, plastik tampon ve parça onarımı işlemleri yapılmaktadır.


Eskişehir oto mekanik hizmetleri kapsamında; periyodik bakım, fren sistemi bakımı ve onarımı, far ayar kontrolü, elektrik ve elektronik sistem kontrolü, ön cam silecek lastiği değişimi, soğutma sistemi kontrolü, debriyaj sistemi kontrolü ve debriyaj seti değişimi, motor yağı ve yağ filtresi değişimi, uyarı aydınlatma ve sinyal lambalarının kontrolü, motor arıza tespiti, lastik bakımı ve periyodik yer değiştirilmesi, klima sistemi kontrolü ve klima gazı doldurma, amortisör ve süspansiyon sistemi kontrolü ve değişimi alanındaki hizmetler için online araç bakım randevusu oluşturmak çok kolay.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.