Auto King

Ekspertiz Raporunda Nelere Dikkat Edilmeli?

Ekspertiz Raporunda Nelere Dikkat Edilmeli?

Oto ekspertiz hizmetleri özellikle 2. el araç alım-satım işlemlerinin en önemli unsurlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Aracın geçmişinde bir kazasının, değişen veya ileride arızalanma ihtimali olan parçasının olup olmadığına dair tüm bilgilerin objektif bir şekilde gözden geçirilmesi ve raporlanması önemlidir. Bu noktada tarafsızlık ve güvenilirlik ekspertizde dikkat edilmesi gerekenler noktaların başında gelmektedir.

Araç ekspertiz hizmetlerinde alıcı ve satıcıların ihtiyaçlarına özel olarak çeşitlendirilmiş oto ekspertiz paketleri Auto King Oto Ekspertiz ayrıcalığı ile sunulmaktadır. Aracın motor ekspertiz hizmeti kapsamında; motor mekaniği kontrol, motor yağ sistemleri kontrol, şanzıman kontrol, lift üzerinde araç altı kontrol, Obd ile araç beyin kontrol işlemleri yapılmaktadır. Aracın yalnızca motor veya yalnızca kaporta ekspertiz ihtiyaçlarına özel paketlere Auto King Oto Ekspertiz hizmetleri ile ulaşmak mümkün. Bununla birlikte otomobilin geçmişine yönelik tüm detayların incelendiği oto ekspertiz full paket ve oto ekspertiz king paket ile garantili ekspertiz raporuna sahip olabilirsiniz.

Ekspertiz Raporunda Nelere Dikkat Edilmeli?

Oto ekspertiz işlemleri yapılmadan 2. el araç alım ve satımı riskli olabilir. Aracın genel durumuna ilişkin kimi bilgiler pazarlık sürecini doğrudan etkileyecektir. Alım satıma konu olan aracın kusurlu veya yakın zamanda sorun çıkarabilecek unsurlarında ilişkin bilgiler fiyatta anlaşmak için önemlidir. Böyle bir durum söz konusu ise satıcıdan kusurların düzeltilmesini talep edebilir veya pazarlık edebilirsiniz. Oto ekspertiz hizmeti aracı satın alıp almama konusunda karar verme sürecini dahi etkileyecektir.

  1. El araçlarda oto ekspertiz raporunda nelere bakılır sorusu oldukça merak edilen konulardan biridir. Auto King Oto Ekspertiz tarafından sunulan ekspertiz raporlarında aracın özellikle motorunda yağ sistemlerine ve şanzımana dikkat edilmelidir. Aracın motoru onun adeta kalbi gibidir. Aracın motorunda ortaya çıkan veya çıkması muhtemel herhangi bir soruna özellikle dikkat etmelisiniz.Oto ekspertiz hizmetlerinde aracın değerini etkileyen iki temel nokta vardır. Aracın motoru ve kaportası en çok masraf çıkarma ihtimali olan kısımlardır. Ekspertiz neleri inceler? sorusunun yanıtı oldukça çeşitlidir. Bununla birlikte dikkat edilmesi gereken bu iki noktaya yönelik oto ekspertiz raporunun alanında uzmanlarca titizlikle ele alınması kritik öneme sahiptir.

 

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Auto King Oto Ekspertiz hizmetleri kapsamında verilen oto ekspertiz paketlerine ilişkin tüm detaylar tarafsız ve profesyonel bir ekip tarafından incelenmektedir. Auto King Oto Ekspertiz hizmetlerinden faydalanarak tse onaylı oto ekspertiz raporuna ulaşabilirsiniz. Böylece noter onaylı ekspertiz hizmetleri ile güvenle alım satım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Benzer Blog Yazıları