Auto King

TRAMER Sorgulama Nedir?

TRAMER Sorgulama Nedir?

İkinci el araç alırken geçmiş hasar kayıtları çok önemli bir ipucudur. Aracın karışmış olduğu kazalar, değişen parçalar ve hasar dosya tutarlarını öğrenmek için Tramer sorgusu yapılır. Aracın üretildiğinden bu yana hangi tarihte ne kadar hasarı olduğu, hangi parçalarının değiştiği, onarıldığı ve karışmış olduğu kazalarda karşı tarafta oluşan hasar bilgilerine Tramer kaydı üzerinden ulaşılabilir. Trafik Bilgi Merkezi kayıtları, bu konuda önemli bir kaynak oluşturur. İkinci el araç alırken mutlaka Tramer araştırması yapılmalıdır.

Auto King Oto Ekspertiz Hizmetleri

Aracın kaporta ve boyasındaki çizik, sıyrık, göçükler için yapılan dış aksam ekspertizi çok tercih ediliyor. Bu incelemede aracın gözle görülebilecek genel performansı değerlendiriliyor. Auto King oto ekspertiz hizmetlerinden biri de aracın; boyalı, değişen veya sökülüp takılan parçalarının yüksek hassasiyetli cihazlar ile ölçülerek anlaşıldığı kaporta-boya ekspertizi. Araç içindeki koltuk, torpido, kumanda kontrol panelleri inceleye iç aksamlar ekspertizi de çok istenen bir uygulama. Rot, rotil ve genel süspansiyon sistemi, fren balata, disk, debriyaj, direksiyon kutusu gibi mekanik parçaların durumunu anlamak üzere mekanik ekspertiz de yapılıyor. Ayrıca süspansiyon testi, yanal kayma testi, fren testi, dinamometre testi, motor ekspertizi gibi farklı noktalara odaklanan incelemeler yapılıyor. Araçla ilgili özellikle merak ettiğiniz kısımlar için özel olarak ekspertiz isteyebilirsiniz. Kapsamlı ekspertiz ile de aracın genel özelliklerini değerlendirebilirsiniz.

İkinci El Araç Alırken Auto King Oto Ekspertiz Uzmanlığına Güvenin!

İkinci el araba alırken kaygı duymak çok normaldir. Pek çok alıcı, aracı aldıktan sonra öngöremediği masraflarla karşılaşma stresi yaşar. Söz konusu aracın ne durumda olduğunu, neler yaşadığını veya ileride ne gibi masraflar çıkarabileceğini bilmek için de ekspertiz desteği almak gerekir. Auto King Oto Ekspertiz rehberliğinde ikinci el araç alım sürecinde güvenle ilerleyebilirsiniz. İkinci el araç alırken söz konusu motorlu aracın geçmişte yaşadığı kaza ya da hasarlar hakkında bilgi almak ve aracı detaylı olarak incelemek için eksperlerden destek alabilirsiniz. Auto King Oto Ekspertiz, alanında uzman eksperler, güncel teknoloji ve tarafsız yaklaşım ile hizmet sunuyor. Auto King Oto Ekspertiz ile ekspertiz paketleri arasından size uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

Benzer Blog Yazıları