Hızlı
Randevu

Auto King Full Bakım

Auto King Full Bakım

Herkes otomobilinin ilk günkü görünümünden oldukça hoşlanmıştır. Ancak zamanla ilk günkü görünümün değiştiğini gözlemlemek mümkündür. Dış koşullara veya kullanım sıklığına bağlı olarak araç  zaman geçtikçe eski görünmeye başlayabilir. AUTO KING aracın ilk günkü görünümünü tekrar kazanmasını sağlamak için full oto bakım hizmeti sunmaktadır.

Full oto bakım hizmetinde bagaj ve stepne dahil olmak üzere araç içi detaylı temizlik yapılır. Oto koltuk temizliği ve araç tavan temizliği yapılır. Bu alanlar detaylı bir şekilde yıkanır. Aracın plastik aksamları komple temizlenir. Otomobilin tavanındaki plastik aksamlar silinir. Aracın dış yüzeyine kil temizliği, pasta, hare giderici, oto cila ve boya koruma işlemi yapılarak dış yüzey reçine, demir tozu, kuş pisliği ve diğer olumsuz dış etkilerden arındırılır. Otomobilin dışının tüm kirlerden arındırılması, göz alıcı parlaklığa kavuşması sağlanır. Aynı zamanda aracın dış yüzeyi koruma altına alınır.

Gün içinde otomobil içerisinde geçirilen süre artmaktadır. Bu nedenle otomobilin detaylı iç dış temizlik işlemlerinden sıklıkla geçmesi önem taşır. Dışarıdan aracın içerisine taşınan tüm bakteriler otomobilde zaman geçirirken soluduğumuz havaya dahi bulaşmaktadır. Günümüzde artan hijyen ihtiyaçları oto iç dış temizlik zorunlu hale getirmiştir. Araç temizliği aynı zamanda otomobilinizin ilk günkü gibi görünmesini sağlamaktadır.

Otomobilin alım satım işlemlerinde görünüşü de çok önemlidir. Aracın temiz ve yeni görünümü söz konusu aracın değerini arttırır. Bu nedenle görücüye çıkmadan önce mutlaka otomobile oto full bakım yaptırılmalıdır.

AUTO KING kullandığı teknoloji ve kaliteli ürünlerle araç full bakım hizmetleri sunmaktadır. Aracının ilk günkü gibi görünmesini isteyen sürücüler için özel sunulan AUTO KING Full Araç Bakım hizmetlerinden faydalanmak mümkün. Otomobili ilgilendiren  tüm konularda sunduğu kaliteli hizmetlerle AUTO KING sürücülerin her zaman yanındadır. Otomobilin tüm sorunlarıyla ilgili tek bir çözüm noktası olarak konumlanan AUTO KING, bakım hizmetleriyle alanında fark yaratmaktadır. Alanında uzman ekibi ile en etkili hizmeti sunan AUTO KING 20 yıllık deneyimi ile hizmetinizdedir. Full oto bakım online randevu al butonunu tıklayarak zaman kaybetmeden randevunuzu oluşturun.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.