Hızlı
Randevu

Ön Cam Su Kaydırıcı Uygulaması

Auto King Boya Koruma ve Bakım Ön Cam Su Kaydırıcı Uygulaması

Ön Cam Su Kaydırıcı Uygulaması

Ön Cam Su Kaydırıcı Uygulamasının faydaları nelerdir?

  • Ön Cam Su İtici uygulaması sürücünün kötü hava şartlarında görüşünün engellenmemesini sağlar. Sürücülerin görüş alanlarının kısalmasının önüne geçmeyi hedefler.
  • Araç ön camına uygulanan, Nano Ön Cam Su İtici uygulaması ile yağmurlu havalarda suyun camda dağılarak yapışması engellenir. Özellikle kış aylarında veya her mevsimde aniden gerçekleşebilecek yağışlarda sürücülerin güvenliğini artırır. Kötü hava şartlarında sürücünün görüşünün engellenmesinin önüne geçer.
  • Ön cam su kaydırıcı uygulaması yalnızca sıvıların kolaylıkla akıp gitmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda aracın sileceklerinin daha az kullanılmasına neden olur. Daha az kullanım söz konusu olduğu için otomobil sileceklerinin uzun süre dayanıklılık göstermesini sağlar.
  • Böcek, sinek lekeleri ve kuş pisliği gibi zorlu lekeler ön cam su itici uygulamasından sonra silecek yardımı ile kolaylıkla ve zahmetsizce temizlenir. Bu lekeleri ayrıca çıkarmak için harcanan zaman ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlar. Oluşan lekeler kendiliğinden ve doğal olarak akıp gider.

Ön Cam Su Kaydırıcı Uygulamasının Etkisi Ne Kadar Sürer?

Yağmur kaydırıcı uygulamasının etkisi ne kadar sık kullanıldığına göre değişmektedir. Yağışların yoğun olduğu dönemlerde sezonluk olarak uygulamanın yenilenmesi tavsiye edilir. Kalıcılık süresi ortalama 3 ay olarak gözlemlenmektedir.

Ön cam su kaydırıcı uygulaması AUTO KING tarafından geliştirilen nano ürünü sayesinde benzersiz bir hizmet sunar. Bu ürün yalnızca AUTO KING servislerinde uygulanır. AUTO KING noktalarında uygulanabilen işlemin yaklaşık hizmet süresi, 0,3- 0,5 saat arasında değişmektedir.

Araç ön camındaki küçük hasarlar mini onarım hizmetleri kapsamında onarılmaktadır. Ön camda oluşabilecek küçük çatlak ve çiziklerin tamiri ileride oluşabilecek yüksek maliyetlerin önüne geçmektedir. AUTO KING tarafından uygulanan hizmetlerin bir diğeri de ön cam onarım hizmetidir.

AUTO KING alanındaki uzmanlık ve deneyimini yüksek teknoloji ile harmanlayarak sürücülerin tüm ihtiyaçlarına yönelik etkili çözümler geliştirmektedir. AUTO KING yetkili noktalarında seyahat süresince güvenliği arttıracak uygulamalar sayesinde istenmeyen durumların önüne geçmek mümkün. AUTO KING koruma ve bakım hizmetleri sayesinde sürücülerin yolculuk deneyimlerinin olumlu ve aracın kullanım ömrünün yüksek olması hedeflenir. AUTO KING tüm hizmetlerini son teknoloji kullanarak sürücülere sunar. Kaliteli ürünler kullanarak otomobilin korunmasını amaçlamaktadır.

Online randevu sistemi üzerinden ön cam su kaydırıcı uygulaması için randevunuzu hemen oluşturun.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.