Auto King

Araç Ekspertiz Raporunda Nelere Bakılır?

Araç Ekspertiz Raporunda Nelere Bakılır?

2. El araç alım ve satım işleminde her iki tarafın da aracın gerçek değeri hakkında en doğru ve şeffaf bilgiye ulaşması önemlidir. Son yıllarda araç alım satımı yaparken otomobil sahiplerinin en çok gündemine gelen konulardan biri araç ekspertiz raporudur. Araç ekspertiz raporu ile aracın değerini piyasaya uygun bir şekilde belirlemek mümkündür. Ayrıca aracın güncel durumunu gerçekçi olarak yansıtmak alıcı ve satıcının karşılıklı menfaatini gözetebilmesi için zemin oluşturur. Oto ekspertiz raporu alıcı ve satıcı arasındaki anlaşma sürecinde bu denli önemli bir rol oynarken en çok merak edilen konulardan biri de “Araç ekspertiz raporunda nelere bakılır?” sorusu olarak karşımıza çıkmaktadır.

“Oto expertizde nelere bakılır?”

Oto ekspertiz raporunda ilgili aracın geçmişte bir kazasının olup olmadığını görmek mümkündür. Aracın geçmişinde bir kaza olmuşsa değişen parçasının olup olmadığından, yakın zamanda arızalanma ihtimali olan parçalarına kadar bilgi sahip olmak hem alıcı hem de satıcı açısından önemlidir. Oto ekspertiz raporu ile standart olarak aracın; kaporta boya ekspertiz, dış ekspertiz, mekanik ekspertiz, araç motor ekspertiz, yanal kayma testi, dyno testi, fren testi, süspansiyon testi, amortisör testi, OBD beyin testi ve tramer sorgulama işlemi yapılmaktadır.

Auto King Oto Ekspertiz kalitesiyle alıcısı veya satıcısı olduğunuz aracın gerçek değerini ortaya koymak için ihtiyacınıza uygun oto ekspertiz paketleri bulabilirsiniz. Profesyonel ekibi ile sizlere üst düzey hizmet sunan Auto King oto ekspertiz full paket ile ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunmaktadır. Oto ekspertiz full paket ile; kaporta boya ekspertiz, araç dış ekspertiz, oto mekanik ekspertiz, motor ekspertiz, yanal kayma kontrolleri, dyno testi, fren testi, oto süspansiyon testi, amortisör kontrolleri, OBD beyin testi ve tramer sorgulama işlemi yapılmaktadır.

Güvenilir Oto Ekspertiz Hizmeti

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kaliteli hizmet sunan Auto King, oto ekspertiz hizmeti ile sizlerin can güvenliği için gerekli olan tüm unsurları titizlikle ele alır. Oto ekspertiz hizmeti ile hem alıcılar hem de satıcılar için söz konusu olan aracın piyasa değeri ve geçmişi net bir şekilde ortaya konmaktadır. Otomobil alıcıları için en önemli konulardan biri olan güvenli bir sürüş için gerekli olan işlemleri yaparak oto expertiz ile tespit edilmektedir. Ardından alınması veya satılması istenen araçtaki kusur veya hataları ekspertiz raporu oluşturarak müşterilerin maddi kayıplara uğramasını engellemek ve birikimlerini korumak hedeflenmektedir.

 

Auto King Oto Ekspertiz Hizmeti

Auto King Oto Ekspertiz otomotiv sektöründeki 21 yılı aşkın uzmanlık deneyimi ile oto ekspertiz hizmetleri sunmaktadır. Araç almak veya aracını satmak isteyen herkes içinde sunulan oto ekspertiz hizmeti ile güvenilir, tarafsız ve TSE belgeli oto ekspertiz raporuna ulaşmak mümkün. Auto King Oto Ekspertiz, garantili ve güvenilir oto ekspertiz hizmeti için doğru adres.

Benzer Blog Yazıları