Hızlı
Randevu

Ön Cam Silecek Lastiği Değişimi

Auto King Mekanik Bakım Ön Cam Silecek Lastiği Değişimi

Ön Cam Silecek Lastiği Değişimi

Ön cam silecek lastikleri yumuşak bir yapısı olan lastik bileşiminden yapılmıştır. Zamanla bu lastik bileşiminin yapısı bozulur ve kırılgan hale gelir. Böyle bir durumda silecekler camda çizgiler bırakır, sürüş esnasında görüşü olumsuz etkiler. Yıpranan silecek lastikleri özellikle yağışlı havalarda rahatsız edici bir kullanım yaratmaktadır.

AUKO KING’de Ön Cam Silecek Lastiği Değişimi

Otomobil silecek lastiklerinin ömrü kullanım sıklığı ve hava şartlarına göre değişir. Silecek lastiklerinin eskimesi ve yıpranması durumunda araç seyir halindeyken silecekler rahatsız edici sesler çıkarabilir. Aynı zamanda araba silecek lastiği kullanım esnasında camda iz bırakarak seyir halindeyken görüş kalitesini olumsuz etkilemektedir. Araç silecek lastiği ihtiyacı her mevsimde ve beklenmedik şekillerde gelişmektedir. Bu nedenle vakit kaybetmeden eskiyen cam silecek lastiği yenisiyle değiştirilmelidir.

Periyodik bakım hizmetleri çerçevesinde araç belirli periyotlarda kontrol, ayar ve değişitirme işlemlerinden geçmektedir. Otomobilin performansını üst düzeyde devam ettirmek, bakımını yapmak ve hasar durumlarını kontrol etmek oldukça önemlidir. Cam silecek lastiği periyodik bakım hizmetleri kapsamında kontrol edilir ve yıpranma durumuyla ilgili bilgi sunar. Böylece araba silecek lastiği ihtiyaç duyulabilecek herhangi bir zaman için sürücülerin hazırlıklı olmasını sağlar. Otomobil silecek lastiği değişimi işlemi için zaman kaybetmeden AUTO KING noktalarına gelebilirsiniz. 

Periyodik bakım hizmeti kapsamında aracın silecek lastikleri kontrol edilerek, değişim zamanı gelmiş, çatlamış, yırtılmış veya sertleşmiş silecek lastiği tespit edilir. Silecek lastiği değiştirme işlemi AUTO KING kalitesiyle sunulmaktadır. 

AUTO KING profesyonel ekibi ile tüm periyodik bakım hizmetlerinde üst düzey memnuniyet sağlamaktadır. Otomobili ilgilendiren her konuda AUTO KING bilgi ve tecrübesini de işin içine katarak son teknolojiyi sürücülerin ihtiyaçlarına çözüm olacak şekilde geliştirmektedir. Fark yaratan bir hizmet sunan AUTO KING güvenilir periyodik bakım hizmetleri sunmaktadır. Oto silecek lastiği ihtiyaçlarında AUTO KING Türkiye’de yerleşik 47 il 56 servis merkezinde yüksek teknoloji ve onarım standartlarında hizmet verir. 

AUTO KING periyodik bakım hizmetlerinden faydalanmak için periyodik bakım online randevu sisteminden randevunuzu oluşturun. 

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.