Auto King

Oto Ekspertiz Raporu Kaç Günde Çıkar?

Oto Ekspertiz Raporu Kaç Günde Çıkar?


Oto ekspertiz raporu kaç güne çıkar
 sorusunu cevaplamadan önce gelin birlikte oto ekspertiz ve önemi hakkında daha fazla bilgiye sahip olalım. Oto ekspertiz, özellikle ikinci el bir araç satın almadan önce hayati önem taşıyan bir kontrol işlemidir. Oto ekspertiz kontrolleri sayesinde aracınız en ince ayrıntısına kadar incelenir. Bu incelemeler sonucunda araç hakkında birçok bilgiye güvenli bir şekilde ulaşmış olursunuz. Oto ekspertiz sonucunda araç hakkında ulaşabileceğiniz bilgiler arasında; aracın mekanik aksamının durumu, motor sağlığı, aracın iç ve dış parçalarının ne kadar dayanıklı olduğu, geçmişte kaç defa hasar aldığı ve bu hasarlar sonrasında değişen bir orijinal parçasının olup olmadığının tespiti, fiziksel darbeler sonucunda kaç defa boyama işlemi gördüğü, araç muayenesinin ne sıklıkla yaptırılmış olduğu gibi ve daha birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İkinci el olarak satın alacağınız araç, daha önceden kullanılmış olacağı için, çeşitli problemler ve değiştirilmesi gereken parçalara sahip olabilir. Tüm bu sorunların tespiti için de aracın alanında deneyimli uzmanlar tarafından oto ekspertiz kontrolünden geçmesi şarttır.

Oto Ekspertiz Raporu Kaç Günde Çıkar? 

İkinci el bir araç sahibi olmadan önce mutlaka takip etmeniz adımlar arasında oto ekspertiz işlemleri de bulunuyor. Eğer ekspertiz işlemleri için aceleniz varsa oto ekspertiz kaç saat sürüyor gibi sorular aklınızı kurcalayabilir. Ancak aracın tüm detaylarıyla ve hiçbir prosedürün gözden kaçırılmadan incelenmesi için acele iş yapmamak daha sağlıklı olacaktır. Çünkü oto ekspertiz işlemleri sırasında atlanan bir kontrol veya gözden kaçan bir ayrıntı yeni araç sahibi olacak kişi için ilerleyen zamanlarda büyük sıkıntılara yol açabilir. Oto ekspertiz kontrollerinin süresi için aslında tam olarak kesin bir zaman dilimi söylemek mümkün değildir. Oto ekspertiz kontrollerinin süresi, seçtiğiniz ekspertiz paketine göre değişiklik gösterebilir. Ancak oto ekspertiz ne kadar sürüyor sorusuna ortalama bir cevap verecek olursak 30-60 dakika arası olduğunu söyleyebiliriz. Oto ekspertiz raporunun hazırlanması da gittiğiniz servisin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir fakat oto ekspertiz işlemleri bittikten sonra hızlı bir şekilde ekspertiz raporuna da ulaşabilmeniz mümkündür.

Neden Autoking Oto Ekspertiz? 

Autoking, oto ekspertiz hizmetlerine en büyük özeni ve dikkati göstermektedir. Yeni bir araç sahibi olmadan önce sürüş ve can güvenliğinizi tehdit edecek unsurların ortadan kaldırılması için güvenli ve tarafsız bir oto ekspertiz kontrolü şarttır. Aksi takdirde araçta var olan ama gözden kaçan bir sorun ilerleyen vakitlerde sürücünün başına büyük sıkıntılar açabilir. Oto ekspertiz için Autoking Oto Ekspertiz’i tercih ederek içiniz rahat bir şekilde aracınızı teslim edebilir ve en doğru oto ekspertiz raporuna sahip olabilirsiniz.

TSE Onaylı Oto Ekspertiz Hizmeti Autoking Oto Ekspertiz’de 

Autoking Oto Ekspertiz’in tüm oto servisleri TSE 13805 hizmet yeterlilik belgesine sahip olarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Autoking Oto Ekspertiz’i tercih ederek güvenilir, tarafsız ve noter onaylı oto ekspertiz hizmetinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Autoking Oto Ekspertiz’den ulaşabileceğiniz ve alanında deneyimli uzmanlar tarafından oluşturulan TSE onaylı oto ekspertiz raporu sayesinde, noterlerde daha güvenli araç ve satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer Blog Yazıları