Auto King

Araba Alırken Nereye Gösterilir?

Araba Alırken Nereye Gösterilir?

Alıcısı veya satıcısı olduğunuz bir aracınız varsa, her iki durumda da söz konusu aracın piyasa değeri veya geçmişine dair net bir bilgiyi ortaya koymanız önemlidir. Aracın bugünkü değerini korumak özellikle satıcının birikimini garanti altına almak açısından önemlidir. Bununla birlikte aracın geçmişinde bir kazasının, kaza varsa değişen parçasının olup olmadığı hatta yakın zamanda arızalanma ihtimali olan parçaların bilgisi de aracın alıcısını yakından ilgilendiren bir konudur. Her iki durumda da adı geçen aracın alım ve satımında pazarlığa konu olabilecek unsurlar söz konusudur.

Alım ve satım işlemlerinde her iki tarafında çıkarlarını gözetmek açısından tarafsız bir göz ile aracın durumunun analiz edilmesi önemlidir. Oto ekspertiz hizmeti tam olarak böyle bir ihtiyaca hizmet etmektedir. Otomobil detaylı bir şekilde incelenerek araçla ilgili her konu Auto King Oto Ekspertiz profesyonelleri tarafından titizlikle ele alınır. Ardından alım satıma konu olan araçla ilgili tüm önemli noktalara dair detaylı, açık ve anlaşılır oto ekspertiz raporu hazırlanır.

Araç Alırken Neler Dikkat Edilmeli?

Özellikle 2. el araç alırken veya satarken çeşitli oto ekspertiz paketlerinden faydalanabilirsiniz. Auto King Oto Ekspertiz kalite ve güvencesi ile her ihtiyacınıza uygun araç ekspertiz hizmetine ulaşmanız mümkün. Daha küçük ölçekte ihtiyaçlarınızda oto ekspertiz mini paketten faydalanabilirsiniz. Aracın tüm unsurlarını detaylı bir rapor halinde görmek için ise oto ekspertiz king paket ile işlemlerinize güvenle devam edebilirsiniz. Oto ekspertizde ihtiyacınız olan yalnızca lift üzerinde araç altı kontrol, boya kontrol değişen kontrol, şasi kontrol gibi konular ise kaporta ekspertiz paketinden faydalanabilirsiniz. Benzer bir şekilde aracın motor ekspertizi, dyno testi ve OBD beyin testi gibi aracın motorunu ilgilendiren konulara dair ekspertiz hizmeti almanız da mümkün.

Garantili Oto Ekspertiz Hizmeti

Otomobil alış ve satış işlemlerinde ilgili aracın detaylı bir şekilde objektif bir gözle incelenmesi tarafların sonradan mağdur olmalarının önüne geçer. Karşılıklı güven ilişkisinin korunması için aracın oto ekspertizden geçmesi önemlidir. Bu noktada araç ekspertizini güvenilir ellere bırakmak da en doğru sonuçları almak açısından kritiktir. Auto King Oto Ekspertiz, oto ekspertiz hizmetlerini 20 yılı aşan uzmanlığı ile sunmaktadır. Auto King Oto Ekspertiz aynı zamanda bu uzmanlığı müşterilerinin farklılaşan ihtiyaçlarına cevap vermek için her gün geliştirmektedir.

Auto King Oto Ekspertiz bu hizmeti sunan bayilerinin sağladığı 1 yıl geçerli yol yardım ve çekici hizmeti ile oluşabilecek her türlü arıza ve ihtiyaç durumunda müşterilerinin yanındadır. Oto ekspertizinde garantili hizmet almak ve TSE belgeli oto ekspertiz raporu ile alım satım işlemlerini güvence altına almak mümkün.

Hem zamandan hem de ileride oluşabilecek yüksek maliyetlerden tasarruf etmek için tek yapmanız gereken Auto King Oto Ekspertiz’in sunduğu garantili oto ekspertiz hizmetlerinden faydalanmak. Söz konusu araç oto ekspertiz hizmetlerini keşfetmek için en yakın Auto King Oto Ekspertiz bayisini hemen keşfedebilirsiniz.

Benzer Blog Yazıları