BOYA KORUMA VE BAKIM

BOYA KORUMA VE BAKIM

AUTO KING kaliteli ve güvenilir hizmetin yıllardır en çok bilinen ve tercih edilen adresidir. Aracınızın hasar onarım ve mini onarım hizmetlerinin yanı sıra otomobilin ilk günkü gibi görünmesini sağlamak ve olduğundan daha kaliteli bir kullanım alanı yaratmak adına boya koruma ve bakım hizmetleri sağlamaktadır.

Boya Koruma ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

  • Klima ve Bakteri Temizliği
  • Cam Filmi
  • Jant Temizliği ve Bakım
  • Ozon ile Kabin İçi Sterilizasyon Hizmeti
  • Kaput Koruma Filmi
  • Motor Temizleme ve Koruma
  • Ön Cam Su Kaydırıcı Uygulaması
  • Boya Koruma
  • Seramik Kaplama
  • Detaylı İç ve Dış Temizlik

Klima ve bakteri temizliği hizmeti de AUTO KING profesyonelliğinde sunulan hizmetlerden bir tanesidir. Klima ve bakteri temizliği kötü kokuları yok etmenin yanı sıra zararlı bakteri ve virüslerin yayılmasını engeller. Bulaşıcı ve salgın hastalıklardan korunmak için alınması gereken önlemlerden bir tanesi de klima ve bakteri temizliğidir.

Cam Filmi, güneşin zararlı ışınlarından korunmak, camın kırılma ve çizilme oranını düşürmek amacıyla sunulan hizmetlerden bir tanesidir. Oto cam filmi uygulaması AUTO KING farkıyla sunulmaktadır.

Jant temizliği ve bakım hizmetleri ile zamanla parlaklığını yitirmeye başlayan veya kirlenen araç jantlarının temizliği yapılmaktadır.

Ozon ile kabin içi sterilizasyon hizmeti, araç kabini içerisinde oluşan temizleyici kokuları veya balık, küf, bakteri gibi ağır kokuları temizlemek için kullanılan yöntemlerdendir. 

Kaput koruma filmi araç boyasına zarar vermeden uygulanan ve uzun süreli kullanım sağlayan bir koruma yöntemidir. Aracın seyir halindeyken kaputa sıçrayan taşlardan veya kaputa yapışan böcek lekeleri gibi lekelerden korunmasını sağlar.

Motor temizleme ve koruma, aracın motor temizliği zaman içerisinde iç kısımda oluşan kir, toz, çamur gibi maddelerden motorun arındırılması işlemidir. Motorun ömrünü uzatan ve sonrasında da oluşabilecek kirlerden korunmasını sağlayan bir yöntemdir. 

Ön cam su kaydırıcı uygulaması, sürüş güvenliğini artırmak amacıyla uygulanan bir yöntemdir. Seyir sırasında aracın ön camına gelen sıvıların dağılmasını ve silecek yardımı ile kolaylıkla silinmesini sağlamaktadır.

Boya koruma uygulaması, aracın renginin çok daha uzun süre korunmasını, boyanın matlaşma veya solmasını engellemek için kullanılan bir yöntemdir. Otomobilin ilk günkü gibi görünmesini uzun süre boyunca korumaktadır.

Seramik kaplama işlemi, aracın boyalı yüzey direncini dış koşulların olumsuz etkilerine karşı güçlendirir ve etkin bir koruma sağlar. Göz alıcı bir parlaklık sağlayarak aracın yüzeyinin çizilme direncini arttırır.

Detaylı iç ve dış temizlik hizmeti AUTO KING tarafından boya koruma ve bakım hizmetleri çerçevesinde verilen hizmetlerdendir. Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak aracın iç ve dış aksamları Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik ürünleri ile temizlenir. 

AUTO KING’in 6 ay ulusal garantisi kapsamında, ihtiyaç duyulan boya koruma ve bakım hizmetini sürücüler ile buluşturmaktadır.

AUTO KING alanında 20 yılı aşkın profesyonelliği ile otomobilinin görünümünü ilk günkü gibi korumak isteyen sürücülerin beklentilerini üst düzeyde karşılar. Uzmanlığını kaliteli hizmet standartlarında sunan AUTO KING üst düzey teknolojiyi kullanır. 

AUTO KING Mini Onarım Ankara Şubeleri ve diğer tüm yetkili servislere AUTO KING Servis merkezleri aracılığı ile güvenli bir şekilde ulaşmak mümkün.

Online araç bakım randevunuzu oluşturarak boya koruma ve bakım hizmetlerinden ihtiyacınız olanı için vakit kaybetmeyin.