Hızlı
Randevu

Mat Siyah Kaplama

Mat Siyah Kaplama

Mat siyah kaplama otomobilin dış görünüşünün dikkat çekici olmasını isteyen sürücülerin sıklıkla tercih ettiği bir uygulamadır. Arabanın dış görünüşü ile tarzını yansıtmak isteyen sürücüler mat siyah folyo uygulamasını sıklıkla tercih etmektedir. Siyah mat folyo uygulaması sayesinde aracın görünümünü baştan sona değiştirmek ve yepyeni bir görünüm kazanmasını sağlamak mümkün.

Mat siyah araba sevenler otomobillerine bu uygulamayı yaptırırken işin uzmanından hizmet aldıklarından emin olmalıdır. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve siyah mat kaplama uygulamasının son teknoloji araçlar kullanılarak yapılması çok önemlidir. Mat siyah araç kaplama folyosu aracın görünümünü baştan yaratmanıza yardımcı olur.

Mat Siyah Kaplama Araçlarda Neye Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle uygulamanın alanında uzman kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Uygun malzeme ve kaliteli ürünler kullanılmadığında mat folyo kaplama uygulaması kısa ömürlü olabilir. Öte yandan kullanılan yöntemin profesyonelliği de oldukça önemlidir. Doğru bir şekilde uygulanmayan mat siyah folyo kaplama kötü bir görüntüye neden olabilir.

Mat siyah araba kaplama uygulaması sonrasında yüzey aşındırıcı temizlik ürünleri ile temizlenmemelidir. Sert kimyasallar içeren temizlik malzemeleri mat siyah kaplamanın zarar görmesine neden olabilir. Özellikle uygulamanın yapılmasının ardından en az 1 hafta sonrasına kadar aracın dış yüzeyini basınçlı suyla veya araç yıkama ünitelerinde yıkamamak gerekir. Aracın temizliği siyah mat folyo uygulamasından sonra hafif temizleyiciler kullanılarak yapılmalıdır.

Mat siyah folyo kaplama uygulaması yapılmadan önce varsa kaporta göçüklerinin tamir edilmesi önerilir. Böylecek mat folyo kaplama yapıldıktan sonra göçükler nedeniyle oluşabilecek görüntünün önüne geçmek mümkündür. Boyasız kaporta göçük düzeltme işlemleri için hemen size en yakın AUTO KING noktasından randevunuzu oluşturun.

Mat siyah folyo uygulaması AUTO KING uzmanları tarafından özenle yapılmaktadır. Kaliteli ürünlerin ve son teknolojinin kullanıldığı AUTO KING noktalarına gelerek aracınızın dış görünüşünü kişisel zevkinize göre değiştirmeniz mümkün. Örneğin cam filmi uygulama düşünüyorsanız da AUTO KING’in profesyonel uzmanlığında bu işlemi yaptırmanız uygun olacaktır.

AUTO KING Türkiye çapında ve dünyada adından çok sıklıkla söz ettirmektedir. Nitelikli hizmeti ile araç hasarlarına etkili çözümler sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesini kullanarak alanında güvenilir hizmetin tek adresi olmaya devam etmektedir. Son teknolojiyi kullanan AUTO KING aracınızla ilgili her alanda fark yaratan hizmet sunmaktadır.

Kaliteli bir hizmet alacağınız mat siyah kaplama fiyatı için hemen bir AUTO KING’ e danışın. Mat siyah kaplama online randevu için zaman kaybetmeyin. Size en uygun zamanda AUTO KING noktalarına gelmek için randevunuzu hemen oluşturun.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.