Hızlı
Randevu

Ozon ile Kabin İçi Sterilizasyon Hizmeti

Auto King Boya Koruma ve Bakım Ozon ile Kabin İçi Sterilizasyon Hizmeti

Ozon ile Kabin İçi Sterilizasyon Hizmeti

Ozon ile Kabin İçi Sterilizasyon Nedir?

Ozon Temizliği araç kabini içinde detaylı iç dış temizlik yapıldıktan sonra kullanılan temizleyicilerin bıraktığı kokuların giderilmesi işlemidir. Ağır koku dezenfeksiyonu araca sinmiş sigara, süt, peynir, balık, bakteri kokusu gibi yerleşmiş ağır kokuların ozon gazı uygulanarak giderilmesi işlemidir. 

Günümüzde yaşam alanlarımızda hijyen standartlarını yüksek tutmak eskisinden daha önemli bir noktaya gelmiştir. Virüs ve bakteri kaynaklı hastalıklar gün geçtikçe insan sağlığını daha çok tehdit etmektedir. Bu nedenle otomobilin kabin içi sterilizasyonu önemli bir gereklilik haline gelmiştir. 

Araç içerisinde en çok dokunulan alanlar kapı kolları, ayna, direksiyon, vites, klima ve ön panel gibi bölgelerdir. Araç içindeki zemin ise dışarıdan içeriye alınan kir ve mikropların içeriye taşındığı bölgelerdir. Buralardaki kirler dışarıda temas ettiğimiz her yerden, özellikle sokak, tuvalet gibi alanlardan araç içine taşınarak otomobilin her yerine yayılır. Araç içerisindeki tüm yolcuların sağlığını tehdit eder.

Evcil hayvanların araç içerisinde taşınması, klimalarda oluşan küf ve mikrop zamanla sağlığımızı ciddi bir şekilde etkiler ve kötü kokulara neden olur.

AUTO KING güvencesi ile araç içindeki kötü kokular, virüs ve bakteriler teknolojik araçlar kullanılarak temizlenmektedir. Araç içi dezenfeksiyonu ile araç içine sinmiş kötü kokular ve zararlı bakterilerden kurtulmak mümkün.

Araçta kötü koku nasıl giderilir?

Ozon gazı diğer dezenfektan yöntemlerine göre daha etkilidir. Ozon organizmaları hücre duvarlarını parçalayarak bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitlerini için yok edici etkiye sahiptir. 

AUTO KING kabin içi dezenfeksiyonu işlemlerini son teknoloji kullanarak titizlikle uygulamaktadır. Tüm inatçı kokuların yok edilmesi ve temizlenmesi mümkündür.

Araç içerisinde balık, peynir, et gibi ağır kokuların giderilmesi için ozon ile kabin içi sterilizasyonu uygulanabilir. Benzer kokulara neden olan kan,  çöp suyu lekeleri gibi lekelerin çıkarılması için leke çıkarma işlemi ayrıca uygulanabilir.

Sterilizasyon işlemlerinin sıklıkla tekrar edilmesi çocuk, yaşlı ve üst solunum yollarında kronik hastalığı bulunan kişiler için önemlidir.

AUTO KING yetkili servislerinde uygulanan ozon ile kabin içi sterilizasyonu işleminin yaklaşık hizmet süresi 30 dakikadır. 

AUTO KING, mini onarım, hasar onarım, boya koruma ve mekanik alanlarında sunduğu üst düzey teknolojiyi kullanarak sürücülerin tüm ihtiyaçlarına etkili çözümler sunmaktadır. Türkiye ve dünyada hizmet kalitesiyle ön plana çıkan AUTO KING deneyimli kadrosu ile alanında güvenilir hizmet sunmaktadır.


Ozon ile kabin içi sterilizasyonu online AUTO KING randevu sistemi ile bir tık uzağınızda.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.